به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر عصر یکشنبه در همایش گام دوم تبلیغ همزمان در بوشهر اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی در زمینه فعالیت‌های تبلیغی و فرهنگی رسالت مهمی را بر عهده داشته است. وی با بیان اینکه مقوله تبلیغ میراث پیامبران الهی است و در انقلاب اسلامی توجه […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر عصر یکشنبه در همایش گام دوم تبلیغ همزمان در بوشهر اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی در زمینه فعالیت‌های تبلیغی و فرهنگی رسالت مهمی را بر عهده داشته است.

وی با بیان اینکه مقوله تبلیغ میراث پیامبران الهی است و در انقلاب اسلامی توجه ویژه‌ای به این موضوع شده است اضافه کرد: سازمان تبلیغات اسلامی خادم امر تبلیغ و فعالیت تبلیغی است که در صدر آن‌ها روحانیون هستند.

وی با تبریک سالروز تأسیس سازمان و روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی گفت: عنوان سراسری همایش همان تبلیغ گام دوم است که همه شما در هر بخش که قرار دارید، چه در عرصه‌ی مجاهدت‌های تبلیغی و چه عزیزانی که در مراکز فرهنگی و هیئت‌های مذهبی و دستگاه‌های دینی مشغول فعالیت هستید، پیشکسوت و پیشتاز هستید.

این همایش با محورهای تبلیغ اسلام ناب، مردمی سازی تبلیغ، الگوی تحول در تبلیغ، الگوی حکمرانی فرهنگی انقلاب اسلامی و الگوی پیشرفت انقلاب اسلامی در قرن پانزدهم برگزار شد.

در پایان این همایش از افرادی که در حوزه‌های مبلغان شهید، تبلیغ چهره به چهره، جهاد مدح و رِثا تعالی زن و خانواده، جهاد قلم، تبلیغ اجتماعی، جهاد مواسات و جهاد روایت (تبلیغ رسانه‌ای و مجازی) فعالیت تبلیغی داشته‌اند تقدیر به عمل آمد.