سید احمد آوایی نماینده مردم  دزفول در مجلس شورای اسلامی روز جمعه در جمع اهالی شهر میانرود از توابع بخش مرکزی دزفول گفت: با تلاش های صورت گرفته ردیف اعتبارات مورد نیاز برای ساخت پل میانرود را از استان خارج کردیم و در ردیف اعتبارات بودجه ۱۴۰۰ و پروژه های ملی قرار دادیم. وی با بیان اینکه احداث […]

سید احمد آوایی نماینده مردم  دزفول در مجلس شورای اسلامی روز جمعه در جمع اهالی شهر میانرود از توابع بخش مرکزی دزفول گفت: با تلاش های صورت گرفته ردیف اعتبارات مورد نیاز برای ساخت پل میانرود را از استان خارج کردیم و در ردیف اعتبارات بودجه ۱۴۰۰ و پروژه های ملی قرار دادیم.

وی با بیان اینکه احداث این پل بخش مرکزی را از بن بست خارج می‌کند گفت: در نشست هایی با مدیران شرکت های شهید رجایی و شهید بهشتی ، مقرر شد با تمام توان به این شرکت ها جهت راه اندازی صنایع جانبی کمک کنیم تا شرایط برای اشتغال جوانان این منطقه نیز فراهم شود.

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا،  اهالی بخش مرکزی و شهر میانرود در این نشست به بیان مشکلات منطقه پرداخته و خواستار بازدیدهای در این خصوص  با حضور مسوولان مربوطه شدند. 

احداث پل میانرود از مجلس ششم آغاز ولی پس از ۲ سال رها شد؛ بخش مرکزی دزفول با احداث پل میانرود از بن بست خارج می‌شود.
قرار است جاده صفی آباد میانرود به طول پنج کیلومتر با اعتبار ۱۲۲ میلیارد و ۲۲۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال در مدت ۱۸ ماه تعریض و بهسازی شود. 
پل میانرود این جاده را به هفت تپه و جاده ترانزیتی اندیمشک اهواز متصل و فاصله دزفول تا اهواز را ۱۸ کیلومتر نزدیک می‌کند.