به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا- و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، الکساندر نوآک، وزیر انرژی روسیه وارد اصفهان شد و در بدو ورود، مورد استقبال رسمی عباس رضایی، استاندار اصفهان قرار گرفت. رضایی با بیان اینکه اصفهان نصف جهان است، اظهار کرد: این استان ۵ […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا- و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، الکساندر نوآک، وزیر انرژی روسیه وارد اصفهان شد و در بدو ورود، مورد استقبال رسمی عباس رضایی، استاندار اصفهان قرار گرفت.

رضایی با بیان اینکه اصفهان نصف جهان است، اظهار کرد: این استان ۵ میلیون نفری، مهد علم و هنر بوده و هست و مردمان مهمان دوستی را در خود جای داده است که به همه مسائل آگاه هستند.

وی ادامه داد: زیبایی‌های اصفهان همیشه مورد نظر عام و خاص بوده به طوری که هر کدام از مهمانان خارجی از کشورهای دیگر که به اصفهان می آیند، علاقه مند هستند از این شهر دیدن کنند.

استاندار اصفهان تصریح کرد: این شهر پتانسیل‌های زیادی در ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دارد، به همین دلیل است که هر روز شاهد رشد گردشگران از کشورهای مختلف هستیم.

وزیر انرژی روسیه نیز عنوان کرد: وصف اصفهان را بسیار شنیده ام و امیدوارم زمان کافی باشد که از ظرفیت‌های فرهنگی و جاذبه‌های تاریخی اصفهان بازدید کنم.

انتهای پیام