“مجید صفائی” هدف از برگزاری این مانور را آمادگی تیم نظارت بر اماکن گردشگری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد و افزود: تیم نظارت بر اماکن گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در قالب سه تیم ۱۵نفره تا پایان شکست ویروس کرونا در سطح استان فعالیت خواهد داشت. وی اظهار کرد: بازدید از خانه مسافرها، بوم گردی ها، […]

“مجید صفائی” هدف از برگزاری این مانور را آمادگی تیم نظارت بر اماکن گردشگری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد و افزود: تیم نظارت بر اماکن گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در قالب سه تیم ۱۵نفره تا پایان شکست ویروس کرونا در سطح استان فعالیت خواهد داشت.
وی اظهار کرد: بازدید از خانه مسافرها، بوم گردی ها، مراکز تفریحی و گردشگری، مراکز اقامتی از مهم ترین وظیفه گروه نظارت ستاد هماهنگی خدمات سفر در حوزه گردشگری است.
سرپرست میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: نوروز۹۹ به دلیل وضعیت بیماری کرونا پذیرای هیچ مسافر و گردشگری نخواهیم بود.
صفائی هرگونه پذیرش مسافر در مکان های اقامتی را ممنوع اعلام کرد و افزود: با افراد متخلف در این زمینه برخورد قانونی می شود.
به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد، دبیر ستاد خدمات سفر کهگیلویه و بویراحمد از همه دستگاهای خدمات رسان اعم از علوم پزشکی، نیروی انتظامی، سپاه فتح، هلال احمر، راهداری، شهرداری ها، فرمانداری ها که طی این مدت در حال ارائه خدمات به مردم شریف استان هستند، تقدیر کرد.

گفتنی است که مانور آمادگی تیم نظارت ستاد خدمات سفر کهگیلویه و بویراحمد عصر روز شنبه ۲۴ اسفند در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد به صورت رژه خودرویی برگزار شد.
انتهای پیام