به گزارش خبرنما به نقل از شامگاه چهارشنبه ایرنا، تیم فوتبال هرنگ بستک که در ۲ دیدار قبلی خود یک مساوی و یک برد در کارنامه داشت، در سومین دیدار خویش در شیراز مقابل پرسپولیس این شهر  با یک گل مغلوب شد.  هرنگ جوان بستک با این شکست و با چهار امتیاز در مکان پنجم […]

به گزارش خبرنما به نقل از شامگاه چهارشنبه ایرنا، تیم فوتبال هرنگ بستک که در ۲ دیدار قبلی خود یک مساوی و یک برد در کارنامه داشت، در سومین دیدار خویش در شیراز مقابل پرسپولیس این شهر  با یک گل مغلوب شد. 
هرنگ جوان بستک با این شکست و با چهار امتیاز در مکان پنجم قرار گرفته است. 
خلیج فارس میناب دیگر نماینده هرمزگان نیز در این گروه دیروز در کیش دست به کار بزرگی زد و تیم استقلال را شکست داد تا با ۶ امتیاز و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به ون پارس نقش جهان در مکان دوم جدول رده بندی ایستاد. 
فولاد هرمزگان یکی دیگر از نمایندگان هرمزگان در گروه پنجم می‌باشد که این تیم از ۲ بازی قبل خودش یک  باخت و یک مساوی در کارنامه دارد و با یک امتیاز در مکان دهم جدول ایستاده است. 
در گروه پنجم این رقابت‌ها تیم‌های استقلال کیش، خلیج فارس میناب، هرنگ جوان بستک، فولادهرمزگان، پرسپولیس شیراز ، امیدواران مشیز کرمان، سنگ آهن بافق یزد، عقاب شیراز ، صنعت فولاد اصفهان، استوک مرودشت فارس، ون پارس نقش جهان اصفهان و رضوانی اصفهان حضور دارند. 
مرحله نخست لیگ دسته سوم فوتبال با حضور ۶۵ تیم در پنج گروه به صورت دوره ای برگزار می‌شود.