خبرگزاری مهر: در روزهای که مهدی تاج در کوشش بود تا مقدمات باقی ماندنش در فوتبال را مهیا کند و نشست ها متعددی هم با مسئولین ورزش کشور برگزار کرد، حضور ریاست فدراسیون جهانی فوتبال در ایران یک هدیه مخصوص به وی بود تا به شکلی پشتیبانی فیفا برای فدراسیون را بهمراه داشته باشد و […]

خبرگزاری مهر: در روزهای که مهدی تاج در کوشش بود تا مقدمات باقی ماندنش در فوتبال را مهیا کند و نشست ها متعددی هم با مسئولین ورزش کشور برگزار کرد، حضور ریاست فدراسیون جهانی فوتبال در ایران یک هدیه مخصوص به وی بود تا به شکلی پشتیبانی فیفا برای فدراسیون را بهمراه داشته باشد و به مسئولانی که قصد کنار گذاشتن وی را داشتند ثابت نماید خیلی هم بی پشت و پناه نیست!

هدیه دو میلیون دلاری ریاست فیفا به تاج

شاید با همین پشتیبانی ها بود که وزیر ورزش و ریاست کمیته ملی المپیک کوشش کردند چاره ای برای ماندن تاج در فدراسیون علی رغم بازنشسته بودن پیدا نمایند.

اما این تنها هدیه مخصوص جیانی اینفانتینو به مهدی تاج و فدراسیون فوتبال ایران نبود و در روزهایی که کی روش و شاگردانش در انتظار کمک های مالی هستند، فیفا دو میلیون دلار از درآمد تیم ملی ایران در جام جهانی را برای فدراسیون فوتبال ارسال کرد تا قسمتی از مشکلات پرتعداد مالی این فدراسیون حل گردد.

این پول در حالی به فدراسیون فوتبال ایران اختصاص داده شده هست که هنوز هشت میلیون دلار از درآمد متاثر از حضور ایران در جام جهانی باقی مانده هست. بااین حال همین رقم هم توان دارد در زمینه آماده سازی تیم ملی برای حضور در جام ملت های قاره آسیا کمک حال فدراسیون فوتبال باشد.