آفتاب نیوز :  شب گذشته فینال رقابت های لیبرتادورس میان تیم های بوکاجونیورز و ریورپلاته به سبب هجوم وحشیانه بعضی از طرفداران ریورپلاته به اتوبوس تیم بوکاجونیورز به دیرکرد افتاد تا این بازی امشب برگزار گردد. دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین بعد از این سانحه تاسف بار در فوتبال کشورش به مائوریسیو ماکری، ریاست جمهور […]

آفتاب نیوز :  شب گذشته فینال رقابت های لیبرتادورس میان تیم های بوکاجونیورز و ریورپلاته به سبب هجوم وحشیانه بعضی از طرفداران ریورپلاته به اتوبوس تیم بوکاجونیورز به دیرکرد افتاد تا این بازی امشب برگزار گردد.

دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین بعد از این سانحه تاسف بار در فوتبال کشورش به مائوریسیو ماکری، ریاست جمهور آرژانتین انتقاد نمود و اظهار کرد: واقعا موجب تاسف هست که چنین اتفاق هایی در کشورم رخ داده هست. ریاست جمهور در تبلیغات انتخاباتی خود به ما وعده داد تا چنین اتفاق هایی نیفتد و وضع را تغییر خواهد داد اما وضع ما از قبل هم بدتر شده هست.
وی اضافه کرد: کاری که ماکری در آرژانتین انجام داده در طول تاریخ این کشور بدترین هست. آیا این تحولی بود که هموطنانم به خاظر آن به ماکری رای دادند.

مرجع: فارس