– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، پیام نیازمند پس از تساوی یک – یک سپاهان و پرسپولیس اظهار داشت: همه می‌دانستند بهترین تیم‌های ایران با هم بازی دارند و بهترین بازیکنان در زمین بودند. بازی را خوب شروع کردیم، اما روند مسابقه در ادامه تغییر کرد و در روزی که […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، پیام نیازمند پس از تساوی یک – یک سپاهان و پرسپولیس اظهار داشت: همه می‌دانستند بهترین تیم‌های ایران با هم بازی دارند و بهترین بازیکنان در زمین بودند. بازی را خوب شروع کردیم، اما روند مسابقه در ادامه تغییر کرد و در روزی که خوب نبودیم به تساوی رسیدیم. در روز خوب‌مان به مصاف پرسپولیس نرفتیم و تساوی نتیجه بدی نبود. امیدوارم در ادامه کار، با انگیزه بیشتر عملکرد بهتری ارائه کنیم.

وی درخصوص اینکه گل پرسپولیس باعث شد موتور سپاهان روشن شود، بیان کرد: در نیمه دوم سوار بر بازی بودیم و پرسپولیس عقب نشسته بود. خدا را شکر در دقایق پایانی به گل تساوی رسیدیم.

شکسته شدن دوربین در درگیری‌های پایان بازی سپاهان – پرسپولیس

دروازه‌بان سپاهان در مورد درگیری انتهای مسابقه گفت: من دیر به صحنه درگیری رسیدم و دلیل آن را متوجه نشدم، اما صحنه‌های قشنگی نبود. حتماً فیلم‌های این درگیری‌ها منتشر شده و نفهمیدم از کجا آغاز شد. بازیکنان پرسپولیس رفقای ما هستند و یکدیگر را در تیم ملی می‌بینیم. برخی از آنها بچه محل ما هستند، اما حساسیت بازی خیلی بالا بود و صحنه مشکوک انتهای بازی (برخورد توپ به دست نعمتی) هم در آن موثر بود.