به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، احمد نورالهی پس از برتری پرسپولیس مقابل تراکتور و قهرمانی در سوپرجام، اظهار کرد: به هواداران خوب‌مان تبریک می‌گویم. جایشان خیلی خالی است و امیدوارم با قهرمانی در لیگ و جام حذفی هم دل‌شان را شاد کنیم. امیدوارم بتوانیم موفق باشیم. او درباره کورس قهرمانی و رقابت با […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، احمد نورالهی پس از برتری پرسپولیس مقابل تراکتور و قهرمانی در سوپرجام، اظهار کرد: به هواداران خوب‌مان تبریک می‌گویم. جایشان خیلی خالی است و امیدوارم با قهرمانی در لیگ و جام حذفی هم دل‌شان را شاد کنیم. امیدوارم بتوانیم موفق باشیم.

او درباره کورس قهرمانی و رقابت با سپاهان گفت: شرایط بسیار سخت است، چون سپاهان هم تیم خوبی است اما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که بازی‌های باقی مانده را با موفقیت پشت سر بگذاریم. امیدوارم بتوانیم هدیه کوچکی به هواداران بدهیم.

هافبک پرسپولیس درباره شرایط مالی این باشگاه بیان کرد: شرایط مالی همیشه سخت بوده و مشکلات وجود داشته اما امیدوارم این مشکلات مرتفع شود و مدیریت بتواند شرایط را بهتر کند.

او اضافه کرد: لیاقتش را داشتیم برنده از زمین بیرون بیاییم و امیدوارم بتوانیم یک جام دیگر در آخر فصل به هواداران هدیه کنیم.

هافبک پرسپولیس در پایان گفت: از فردا این جام را فراموش می‌کنیم و همه تمرکزمان را برای بازی با مس رفسنجان می‌گذاریم تا سربلند از زمین بیرون بیاییم. بازی به بازی پیش می‌رویم تا به داربی برسیم.

انتهای پیام