به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، محمد باقر نوبخت در حاشیه جلسه هیئت دولت این هفته در جمع خبرنگاران در ارتباط با بسته اقتصادی موردنظر دولت اظهار کرد: همان طور که بیان گردید این جزء تصمیات دولت هست که به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کردند. در سفری که من به آذربایجان غربی و […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، محمد باقر نوبخت در حاشیه جلسه هیئت دولت این هفته در جمع خبرنگاران در ارتباط با بسته اقتصادی موردنظر دولت اظهار کرد: همان طور که بیان گردید این جزء تصمیات دولت هست که به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کردند. در سفری که من به آذربایجان غربی و شرقی داشتم ریاست جمهور ارتباط داشتند و اصرار داشتند این بسته اقتصادی را زودتر تهییه کنیم.

وی دنبال کرد: در جلسه ستاد اقتصادی که فردا تشکیل می گردد گزارشی از سوی سازمان برنامه و بودجه عرضه خواهد گردید و امیدوایم نوسانات ارز که مشکلاتی برای مردم ایجاد نمود را تا حد مقدور جبران کنیم.

نوبخت پس از آن اظهار کرد: آنچه امروز به عنوان فضای اکتساب و کار از آن گفت وگو می گردد باید با مقتضیات تحریم باشد ،متاسفانه شاهد بعضی رفتارهای غیر حرفه ای تجاری بودیم. تاجر شریفی که ارز ۴۲۰۰ می گیرد انتظار هست جنس را با همان ارز ۴۲۰۰ حساب کند.
وی اضافه کرد: امید داریم هرچه زودتر از این شرایط منفی بگذریم.

نوبخت در انتهاء در ارتباط با پرداختی های دولت نیز اظهار کرد: آنچه که در مورد جایزه ها عنوان کرده بودم ، ۱۲۰۰ میلیارد دیگرش به حساب ذی سود ها واریز گردید و علاوه بر این در جلسه گذشته تصریح نمودم ۲۲۰۰ میلیارد تومان مطالبات گندم کاران هم پرداخت گردید . ۴۰۰۰ ۴۰۰۰میلیارد یارانه هم فردا واریز خواهیم کرد امید داریم در پرداخت ها نظم را دارا باشم.
انتهای پیام