عبدالله رضیان در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به پیش بینی تداوم بارش‌ها در کشور و استان‌های شمالی و اقدامات انجام شده برای پیشگیری از وقوع سیلاب، بیان کرد: در دو روز گذشته شدت بارش در منطقه بالا بود اما خوشبختانه امروز از میزان بارش‌ها کاسته شده است. در شب گذشته در برخی مناطق با […]

عبدالله رضیان در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به پیش بینی تداوم بارش‌ها در کشور و استان‌های شمالی و اقدامات انجام شده برای پیشگیری از وقوع سیلاب، بیان کرد: در دو روز گذشته شدت بارش در منطقه بالا بود اما خوشبختانه امروز از میزان بارش‌ها کاسته شده است. در شب گذشته در برخی مناطق با مشکلاتی مواجه شدیم اما بلافاصله ستاد بحران در محل مستقر شد.

وی در ادامه اظهار کرد: برای پیش‌گیری از وقوع سیلاب و جاری شدن رودخانه‌ها عملیات لایروبی در رودخانه‌ها انجام شده است و خوشبختانه در منطقه ما با وجود بالا بودن شدت بارش‌ها در روزهای اخیر مشکل جدی ایجاد نشد.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس تصریح کرد: در برخی از قسمت‌های رودخانه که لایروبی به درستی انجام نشده بود، مشکلاتی ایجاد شد اما در منطقه بابلسر بود. اکنون با توجه به پیش بینی بارش‌ها اقدامات لازم برای مقابله با وقوع سیلاب  و جلوگیری از طغیان رودخانه ها انجام شده است.

وی افزود: مشکل جدی وجود ندارد و همه دستگاها ها آماده هستند.

انتهای پیام