علیم یارمحمدی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره انتظاراتی که از مجلس یازدهم می‌رود،‌ بیان کرد: با توجه به چالش‌ها و بحران‌هایی که جبهه استکبار برای کشور ما و منطقه ایجاد می‌کند، آنچه که بیش از همه حائز اهمیت است حفظ وحدت در داخل کشور است. مجلس یازدهم باید بکوشد تا از دامن زدن به خودی […]

علیم یارمحمدی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره انتظاراتی که از مجلس یازدهم می‌رود،‌ بیان کرد: با توجه به چالش‌ها و بحران‌هایی که جبهه استکبار برای کشور ما و منطقه ایجاد می‌کند، آنچه که بیش از همه حائز اهمیت است حفظ وحدت در داخل کشور است. مجلس یازدهم باید بکوشد تا از دامن زدن به خودی و غیرخودی پرهیز کند.

وی در ادامه اظهار کرد: کشور ما رنگین‌کمانی از مذاهب و اقوام است و باید با نگاهی متوازن و متعادل در چارچوب اسلام به آن بنگریم. اگر اتحاد در داخل کشور تقویت شود هیچ کس نمی‌تواند کوچک‌ترین خدشه‌ای به کشور ما روا دارد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: زیر پرچم اتحاد است که می‌توان اهداف نظام و آحاد ملت را دنبال کرد. جبهه استکبار و رسانه‌های معاند قصد دارند با ایجاد اختلاف در داخل به کشور نفوذ کنند. مجلس آینده باید به این مساله توجه داشته باشد.

یارمحمدی در ادامه تاکید کرد: کشور ما دارای ظرفیت‌های غیرنفتی زیادی است، باید با توجه به زیرساخت‌های کشور و ارتباط با دنیا توانایی‌ها و ظرفیت‌های نظام و کشور را به منصه ظهور بگذاریم. باید با برنامه‌ریزی از ظرفیت‌های کشور برای ساخت و احیای کشور استفاده کنیم. جمهوری اسلامی ایران حرف‌های زیادی برای گفتن در خاورمیانه و آسیا دارد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار کرد: استکبار جهانی قصد ندارد تا ما در مسیر اصلی تحول و پیشرفت قرار بگیریم. مجلس آینده باید با تعاملات قوی با دنیای خارج و یارگیری از کشورهایی که ظرفیت دارند کشور را در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دهند.

انتهای پیام