بر اساس اعلام شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان بوشهر، نماز جمعه این هفته در هیچ یک از مناطق استان بوشهر برگزار نمی‌شود. نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان بوشهر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: برای حفظ سلامت مردم و همراهی با نیروهای بخش پزشکی و درمان استان و تائید نماینده ولی فقیه در استان و امام […]

بر اساس اعلام شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان بوشهر، نماز جمعه این هفته در هیچ یک از مناطق استان بوشهر برگزار نمی‌شود.

نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان بوشهر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: برای حفظ سلامت مردم و همراهی با نیروهای بخش پزشکی و درمان استان و تائید نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، نماز جمعه این هفته (۳۰ خرداد) در سراسر استان برگزار نمی‌شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: بنا به گزارش خبرنما به نقل از ارائه شده در آخرین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، نهاد نماز جمعه از نظر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در رتبه اول کشور قرار گرفته است و تردیدی نیست که این افتخار، پیام‌آور انسجام و همت والای ائمه جمعه و ستادهای نمازجمعه برای پیگیری همزمان تامین اقتضائات سلامت جسمی و سلامت معنوی مردم است.

هفته پیش هم با توجه به اعلام وضعیت قرمز کرونا در شهرها از سوی ستاد ملی کرونا و ابلاغ شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، نماز جمعه در استان بوشهر برگزار نشد.