به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ نشریه معتبر توتواسپورت از زبان بیرانوند نوشت: دروازه‌بان ایرانی قبل از این گفته بود آرزوی پوشیدن پیراهن تورینو را دارد تا در دربی دلاموله (دربی شهر تورین) برابر کریستیانو رونالدو بازی کند. همچنین توتو اسپورت تأکید کرد بیرانوند در ایران سنگربان محبوبی است که در […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ نشریه معتبر توتواسپورت از زبان بیرانوند نوشت: دروازه‌بان ایرانی قبل از این گفته بود آرزوی پوشیدن پیراهن تورینو را دارد تا در دربی دلاموله (دربی شهر تورین) برابر کریستیانو رونالدو بازی کند. همچنین توتو اسپورت تأکید کرد بیرانوند در ایران سنگربان محبوبی است که در اینستاگرام ۲,۲ میلیون فالوور دارد.

بر این اساس شنیده می شود بیرانوند این مصاحبه را چند روز پیش انجام داده و حتی قبل از جلسه مهم با کاشانی که منجر به مجاب کردن دروازه بان تیم ملی برای حضور درون دروازه سرخ پوشان در لیگ نوزدهم بود اما این تنها بخشی از برنامه ها حساب شده برای ماندن ستاره بود. بر اساس شنیده ها مسئولان پرسپولیس به بیرانوند گفته اند تا پایان فصل نوزدهم برای حضور او در یک باشگاه معتبر رایزنی خواهند کرد.

البته باشگاه با جذب دو دروازه بان جوان و جدید به فکر احتمال جدایی بیرانوند هم بوده و به نظر می رسد بیات که سابقه پوشیدن پیراهن نفت را با سن کم دارد جذب کرده و به او امیدوار است. به هرحال هواداران نگران نباشند چرا که بیرانوند به احتمال فراوان در میان سرخ پوشان می ماند.