به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ با توجه به معروف بودن ایتالیا در خط دفاعی و بر اساس اینکه استراماچونی از فوتبال این کشور آمده است استقلال به احتمال فراوان در فاز دفاعی در لیگ نوزدهم تیم قدرتمندی خواهد بود.  نه تنها در فوتبال ایران بلکه در فوتبال سطح اول جهان […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ با توجه به معروف بودن ایتالیا در خط دفاعی و بر اساس اینکه استراماچونی از فوتبال این کشور آمده است استقلال به احتمال فراوان در فاز دفاعی در لیگ نوزدهم تیم قدرتمندی خواهد بود.  نه تنها در فوتبال ایران بلکه در فوتبال سطح اول جهان نیز یکی از مهم‌ترین پست‌های هر تیمی هافبک دفاعی می‌باشد که وظیفه ریتم دادن و کنترل بازی را چه در شرایط دفاع و چه حمله برعهده دارد. هافبک دفاعی علاوه بر جنگندگی و دوندگی بالا باید پخش توپ و تنظیم ضرب آهنگ تیمش را نیز به درستی انجام دهد.

حال آبی‌پوشان با تمدید قرارداد علی کریمی می‌توانند ابزار لازم برای این مهم را داشته باشند. مسعود ریگی در پدیده نشان داد که هافبکی بسیار جنگنده و دونده است و علی کریمی هم بارها اثبات کرده با پاس‌ها و هوش خود به راحتی و در هر شرایطی تیمش را کنترل می‌کند و به بازی نظم می‌دهد.

با حضور این دو بازیکن در لیگ نوزدهم در کنار یکدیگر استقلال تهران صاحب زوجی طلایی خواهد شد که می‌تواند این تیم را بعد از چندین فصل ناکامی برای دستیابی به قهرمانی مجهز کند و آبی‌ها را به نظمی برساند که هرتیمی برای موفقیت به دنبال آن می‌باشد.

با توجه تصویر بالا شنیده می شود نقشه استراماچونی برای لیگ نوزدهم حضور همزمان این دو بازیکن است که می تواند برآیندی از آمار تصویر بالا باشد و به نوعی نشان بدهد استراماچونی می خواهد قلب استقلال را با این دو بازیکن بیمه کند و هواداران این تیم در لیگ نوزدهم منتظر نمایشی بی نقص از خط دفاع این تیم با هدایت استراماچونی باشند.