به گزارش خبرنما به نقل از گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، این برنامه به بررسی اقدامات ترامپ در اعطای صلاحیت امنیتی به برخی از کارمندان کاخ سفید علی رغم نگرانی های امنیتی پرداخته و اظهارات تریشیا نیوبولد از مقامات امنیتی کاخل سفید درخصوص رد شدن صلاحیت امنیتی یک مقام بلندپایه کاخ سفید به دلیل […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، این برنامه به بررسی اقدامات ترامپ در اعطای صلاحیت امنیتی به برخی از کارمندان کاخ سفید علی رغم نگرانی های امنیتی پرداخته و اظهارات تریشیا نیوبولد از مقامات امنیتی کاخل سفید درخصوص رد شدن صلاحیت امنیتی یک مقام بلندپایه کاخ سفید به دلیل نگرانی های مرتبط با روابط خارجی و احتمال ارتباط او با عوامل دیگر کشورها را مورد بحث و گفت و گو قرار می دهد.

«نشر خبر» در ادامه ضمن اشاره به تصمیم ترامپ مبنی بر ایجاد نیروگاه های هسته ای برای عربستان سعودی به بررسی اتخاذ این تصمیم بر خلاف نظر مجلس نمایندگان آمریکا و انتقادهای وارد بر آن می پردازد. در این خصوص سخنان پومپئو مبنی بر عدم اجازه به عربستان برای تبدیل شدن به کشوری هسته ای و عواقب هسته ای شدن عربستان از جمله تهدید جدی برای ثبات و امنیت منطقه و جهان مورد بحث قرار می گیرد.

شناسایی شبکه ای از حساب های توئیتری در حمایت از بنیامین نتانیاهو و تبلیغات منفی علیه رقبای وی در انتخابات پیش رو نیز عنوان موضوع دیگری است که در این برنامه مورد بحث قرار می گیرد. 

«نشر خبر» به تهیه کنندگی النا فکلینا و اجرای لمبیت اپیک، یکشنبه ۲۵ فروردین ساعت ۱۸:۰۰ به وقت تهران به مدت ۱۰ دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود.