سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال خوزستان در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این که نمی دانم چه شد که هیأت مدیره تصمیم به قطع همکاری گرفت، اظهار کرد: تا ظهر روز گذشته هیچ اطلاعی از این که مدیریت من را کنار گذاشته است، نداشتم؛ قرار بود عصر روز گذشته یک بازی دوستانه با تیم ویس […]

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال خوزستان در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این که نمی دانم چه شد که هیأت مدیره تصمیم به قطع همکاری گرفت، اظهار کرد: تا ظهر روز گذشته هیچ اطلاعی از این که مدیریت من را کنار گذاشته است، نداشتم؛ قرار بود عصر روز گذشته یک بازی دوستانه با تیم ویس ملاثانی برگزار کنیم و من در حال آماده شدن بودم تا در محل بازی حاضر شوم که یکی از دوستان با من تماس گرفت که آیا قرار است دیدار تدارکاتی برگزار نشود؟ به او گفتم چرا این حرف را می‌زنی که گفت “سرپرست تیم اعلام کرده است که بازی برگزار نمی‌شود”.

وی در ادامه اضافه کرد: من هم بعد از این موضوع با آقای پیری سرپرست تیم تماس گرفتم و به او گفتم چه خبری است و مگر بازی برگزار نمی‌شود که او گفت “از مدیریت باشگاه تماس گرفتند و گفتند با آقای نعمتی نژاد قطع همکاری صورت بگیرد”.

نعمتی نژاد در ادامه، خاطر نشان کرد: من هم دلیل این کار را نپرسیدم، البته بعد از آن فکر می‌کنم ۱۰ بار با آقای رحیمی مدیرعامل باشگاه تماس گرفتم که متأسفانه پاسخگو نبود. به هر حال نمی دانم چرا بعد از دو بازی باشگاه تصمیم به این کار گرفت.

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال خوزستان بیان کرد: در هر صورت گویا هیأت مدیره در تهران جلسه‌ای گرفته بود و تصمیم شأن این بود که این همکاری به صورت یک‌طرفه و از طرف آن‌ها به اتمام برسد و من هم کاملاً بی اطلاع بودم. به هر حال زمانی که مدیریت فوتبالی نباشد چنین اتفاقاتی هم می‌افتد.

نعمتی نژاد عنوان کرد: واقعاً نمی دانم قرار بود من در دو بازی چه کار کنم. به هر حال من تیمی را گرفتم که پیش از من چند سرمربی در آن کار کرده بودند. همه شرایط این تیم را می‌دانند و حتی اگر زیدان هم بیاید نمی‌تواند کاری برای استقلال خوزستان در این برهه از زمان انجام دهند.

وی در پایان گفت: برای تیم استقلال خوزستان آرزوی موفقیت دارم و مطمئناً صلاحی در کار بود که من در این مقطع زمانی از تیم جدا شوم.

انتهای پیام