به گزارش خبرنما به نقل از جماران؛ سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنرانی شب عاشورا با اشاره به چگونگی مقاومت در برابر رژیم صهیونسستی یادآور شد که سال‌ها پیش به ما می‌گفتند که ارتش رژیم صهیونیستی ارتشی شکست‌ناپذیر است. وی با اشاره به بزرگ نمایی قدرت صهیونیست‌ها و نادیده‌گرفتن توانمندی خودافزای مقاومت از […]

به گزارش خبرنما به نقل از جماران؛ سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنرانی شب عاشورا با اشاره به چگونگی مقاومت در برابر رژیم صهیونسستی یادآور شد که سال‌ها پیش به ما می‌گفتند که ارتش رژیم صهیونیستی ارتشی شکست‌ناپذیر است.

وی با اشاره به بزرگ نمایی قدرت صهیونیست‌ها و نادیده‌گرفتن توانمندی خودافزای مقاومت از سوی برخی در لبنان، افزود: به ما می‌گفتند شما مگر که هستید؟ می‌خواهید با کلاشینکف با اسرائیل بجنگید؟!

دبیرکل حزب‌الله همچنین با اشاره به دلاوری‌های رزمندگان مقاومت، خاطرنشان کرد که در جنگ سی و سه روزه اسرائیل با محاصره بنت جبیل معبری را برای فرار مردم ایجاد کرده بود، اما آنها نه تنها شاهد فرار مردم نشدند بلکه با ورود مجاهدان به بنت جبیل از طریق همان معبر غافلگیر و شگفت‌زده شدند.

نصرالله با اشاره به اینکه امروز مقاومت با یک هجمه رسانه‌ای بی‌سابقه در دهه‌های گذشته مواجه است، گفت: یک اتاق مخفی اخبار علیه مقاومت را مدیریت می‌کند.

وی بر شکست نظامی، امنیتی و سیاسی دشمنان از مقاومت تاکید ورزید و گفت: حفاظت از صداقت و همچنین یکپارچگی طرفداران مقاومت از جمله عوامل ناکامی کارزار علیه ما است.

تکمیل می شود….

اخبار مرتبط انتهای پیام