سید ابوالفضل موسوی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص تمهیدات اندیشیده شده برای سفرهای نوروزی بیان کرد: ما جلسه‌ای را با تمامی عوامل دولتی که در برنامه ریزی سفرهای نوروزی مسئولیت داشتند برگزار کردیم. مدیران دولتی گزارشاتی را در خصوص تدابیر و برنامه ریزی‌های انجام شده برای سفرهای نوروزی ارائه کردند و اعضای کمیسیون نیز […]

سید ابوالفضل موسوی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص تمهیدات اندیشیده شده برای سفرهای نوروزی بیان کرد: ما جلسه‌ای را با تمامی عوامل دولتی که در برنامه ریزی سفرهای نوروزی مسئولیت داشتند برگزار کردیم. مدیران دولتی گزارشاتی را در خصوص تدابیر و برنامه ریزی‌های انجام شده برای سفرهای نوروزی ارائه کردند و اعضای کمیسیون نیز نسبت به گزارش خبرنما به نقل از ارائه شده نظرات و تجربیات سال‌های گذشته خود را در قالب تذکراتی بیان کردند.

وی در ادامه اظهار کرد: تذکرات نمایندگان که دولت باید در برنامه ریزی سفرهای نوروزی به آن توجه داشته باشد به صورت مکتوب در آمد و به مدیران دولتی و معاونت رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان میراث فرهنگی منعکس شد.

نماینده مردم یزد در مجلس ادامه داد: تجربیات نمایندگان در سال‌های گذشته به مدیران و دستگاه‌های مربوطه منعکس شده است. تذکرات مربوط به عوامل کنترل جاده‌ها و نظارت بر روی قیمت بلیت کلیه وسایل حمل و نقل و سایر موارد بود که در ۱۹ بند به دولت ارائه شده است.

انتهای پیام