به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ دادگاه بین‌المللی ورزش درباره اعلام رای پرونده سوپرجام اعلام کرده به زمان بیشتری نیاز دارد. سال گذشته و پس از رای کمیته انضباطی سوپرجام فوتبال باشگاهی کشور به باشگاه پرسپولیس اهدا شد و پس از آن باشگاه استقلال به دادگاه عالی ورزش (CAS) شکایت کرد. […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ دادگاه بین‌المللی ورزش درباره اعلام رای پرونده سوپرجام اعلام کرده به زمان بیشتری نیاز دارد. سال گذشته و پس از رای کمیته انضباطی سوپرجام فوتبال باشگاهی کشور به باشگاه پرسپولیس اهدا شد و پس از آن باشگاه استقلال به دادگاه عالی ورزش (CAS) شکایت کرد. در پی این شکایت، مسئولان باشگاه استقلال، پرسپولیس و سازمان لیگ برای ارائه مستندات و دفاعیات به سوئیس رفته و در جلسه این دادگاه حضور یافتند.

بررسی ادعای طرفین در دادگاه بین‌المللی ورزش ادامه دارد. این دادگاه در تازه‌ترین اقدام خود با ارسال ایمیلی تاکید کرده بررسی همه جانبه پرونده و صدور رای به زمان بیشتری نیاز دارد.

در این نامه آمده است دادگاه CAS الزاماً نیاز به زمان دارد و به همین خاطر اعلام رأی نهایی مربوط به پرونده سوپرجام فوتبال باشگاهی ایران در فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۶ با تأخیر روبرو شده است.

به نظر می رسد تا یک ماه دیگر خبر جدیدی از دادگاه بین‌المللی ورزش شنیده نخواهد شد.