خبرگزاری فارس: ثبت‌نام برای شرکت در امتحان ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ در تمام دانشگاه‌ها و موسسات تعلیم عالی دولتی و غیردولتی من جمله دانشگاه آزاد اسلامی و علاوه بر این بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از امروز جمعه ۱۶ آذرماه ۹۷ از طریق سایت سازمان سنجش تعلیم کشور آغاز می‌شود. داوطلبان […]

خبرگزاری فارس: ثبت‌نام برای شرکت در امتحان ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ در تمام دانشگاه‌ها و موسسات تعلیم عالی دولتی و غیردولتی من جمله دانشگاه آزاد اسلامی و علاوه بر این بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از امروز جمعه ۱۶ آذرماه ۹۷ از طریق سایت سازمان سنجش تعلیم کشور آغاز می‌شود.

داوطلبان این امتحان از امروز تا در روز یکشنبه ۲۵ آذرماه برای مراجعه به سایت سازمان سنجش و پر کردن فرم ثبت‌نام مهلت دارند.

داوطلبان برای شرکت در این امتحان باید واجد شرایط عمومی و مخصوص باشند که شرایط شرکت در امتحان نیز همزمان با آغاز ثبت‌نام بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

طبق برنامه زمانی حدس شده امتحان ورودی کارشناسی ارشد و اولین فاز بیست و چهارمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور در روزهای پنج شنبه ۵ و جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸ در حوزه‌های امتحانی ذی ربط برگزار می‌شود.

کارت شرکت در امتحان نیز دوم اردیبهشت‌ماه توزیع می‌شود.

بیانیه سازمان سنجش تعلیم کشور در مورد شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت‌نام و بیست و چهارمین دوره المپیاد علمی دانشجویی بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته هست.