به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، هفته سی و سوم لیگ دسته یک فوتبال، امروز (دوشنبه) با انجام ۹ بازی به پایان رسید و در پایان این دیدارها، تیم‌های فجر سپاسی، هوادار و بادران هم‌امتیاز شدند و برای مشخص‌شدن تیم‌های صعودکننده به لیگ برتر باید تا مشخص‌شدن نتایج مسابقات هفته پایانی صبر کنند. همچنین […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، هفته سی و سوم لیگ دسته یک فوتبال، امروز (دوشنبه) با انجام ۹ بازی به پایان رسید و در پایان این دیدارها، تیم‌های فجر سپاسی، هوادار و بادران هم‌امتیاز شدند و برای مشخص‌شدن تیم‌های صعودکننده به لیگ برتر باید تا مشخص‌شدن نتایج مسابقات هفته پایانی صبر کنند. همچنین تیم‌های چوکای تالش، نود ارومیه و گل ریحان البرز به لیگ دسته دو سقوط کردند.

نود ارومیه ۰ – ۱ استقلال خوزستان

دیدار تیم‌های نود ارومیه و استقلال خوزستان از ساعت ۱۹:۰۰ در ورزشگاه شهید باکری ارومیه برگزار شد که این بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال خوزستان به پایان رسید. تک‌گل استقلال را علی کیانی‌فر در دقیقه ۳۵ به ثمر رساند.

با این نتیجه نود با ۲۷ و استقلال خوزستان با ۵۲ امتیاز در رده هفدهم و پنجم قرار گرفتند.

خوشه طلایی ساوه ۲ – ۲ خیبر خرم‌آباد

تیم‌های فوتبال خوشه طلایی ساوه و خیبر خرم‌آباد از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه شهید چمران ساوه به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

با این نتیجه خوشه طلایی با ۴۹ و خیبر با ۴۶ امتیاز در رده هفتم و نهم قرار گرفتند.

استقلال ملاثانی ۳ – ۳ آرمان گهر

دیدار تیم‌های استقلال ملاثانی و آرمان گهر سیرجان از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد که این بازی در نهایت با تساوی سه بر سه به پایان رسید. 

با این نتیجه استقلال ملاثانی و آرمان گهر با ۳۹ و ۴۶ امتیاز در رده پانزدهم و یازدهم قرار گرفتند.

بادران تهران ۳ – ۱ رایکا بابل

دیدار تیم های بادران تهران و رایکا بابل که از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه کارگران تهران آغاز شده بود در نهایت با نتیجه سه بر یک به سود بادران به پایان رسید. گل های بادران را ایمان غلامی، احسان پیرهادی و یاسر فیضی در دقایق ۱۵، ۶۰ و ۹۰ به ثمر رساندند.

با این نتیجه بادران با ۵۷ و رایکا با ۴۰ امتیاز در جایگاه سوم و چهاردهم قرار گرفتند.

چوکا ۱ – ۲ قشقایی

تیم های چوکای تالش و قشقایی شیراز از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه سردار جنگل به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود قشقایی به پایان رسید. 

با این نتیجه چوکا با ۳۴ و قشقایی با ۴۱ امتیاز در رده شانزدهم و دوازدهم قرار گرفتند.

پارس جنوبی جم ۲ – ۱ ملوان

دیدار تیم های پارس جنوبی جم و ملوان بندر انزلی از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه تختی جم برگزار شد که این بازی در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود پارس جنوبی به پایان رسید. گل های پارس جنوبی را علی فاتح و به ثمر رساندند. گل ملوان را سجاد بازگیر در دقیقه ۶۳ به ثمر رساند.

با این نتیجه پارس جنوبی با ۴۷ و ملوان با ۴۶ امتیاز در رده هشتم و دهم قرار گرفتند.

فجر سپاسی ۳ – ۰ شاهین شهرداری بوشهر

دیدار تیم های فجر سپاسی شیراز و شاهین شهرداری بوشهر از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد که این بازی در نهایت با نتیجه سه بر صفر به سود فجر سپاسی به پایان رسید.

با این نتیجه فجر سپاسی با ۵۷ و شاهین با ۵۳ امتیاز در رده اول و چهارم قرار گرفتند.

شهرداری آستارا ۶ – ۰ گل ریحان البرز

دیدار تیم های شهرداری آستارا و گل ریحان البرز که از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه تختی آغاز شده بود در نهایت با پیروزی پرگل شش بر صفر شهرداری آستارا به پایان رسید. 

با این نتیجه شهرداری آستارا با ۴۱ و گل ریحان با ۱۸ امتیاز در رده سیزدهم و هجدهم قرار گرفتند.

مس کرمان ۱ – ۳ هوادار

تیم های مس کرمان و هوادار تهران از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه شهید باهنر کرمان به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با پیروزی سه بر یک هوادار به پایان رسید. گل های هوادار را محمد چهارمحالی، سجاد دانایی و عرفان پورافراز به ثمر رساندند و تک گل مس توسط محمد علی صفیا به ثمر رسید.

با این نتیجه مس با ۵۲ و هوادار با ۵۷ امتیاز در رده ششم و دوم قرار گرفتند.

انتهای پیام