نتایج انتخابات خانه‌ مطبوعات استان‌ کهکیلویه و بویراحمد مشخص شد نتایج هفتمین دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه های استان کهگیلویه و بویراحمد که با شرکت ۱۰۰ نفر از مجموع ۱۴۰ نفر عضو مجمع عمومی خانه مطبوعات استان به صورت الکترونیکی برگزار شد، اعلام شد. انتخابات الکترونیکی اعضای هیات مدیره خانه‌ مطبوعات استان‌ کهکیلویه و […]

نتایج انتخابات خانه‌ مطبوعات استان‌ کهکیلویه و بویراحمد مشخص شد
نتایج هفتمین دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه های استان کهگیلویه و بویراحمد که با شرکت ۱۰۰ نفر از مجموع ۱۴۰ نفر عضو مجمع عمومی خانه مطبوعات استان به صورت الکترونیکی برگزار شد، اعلام شد.

انتخابات الکترونیکی اعضای هیات مدیره خانه‌ مطبوعات استان‌ کهکیلویه و بویراحمد امروز سه شنبه برگزار شد.

به گزارش خبرنما ، انتخابات الکترونیکی اعضای هیات مدیره خانه‌های مطبوعات استان‌ کهکلویه و بویراحمد همزمان با ۸ استان از ساعت ۹ صبح روز سه شنبه ۱۳ بهمن ماه آغاز شد و ساعت ۱۲ به پایان رسید.

نتایج هفتمین دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه های استان کهگیلویه و بویراحمد که با شرکت ۱۰۰ نفر از مجموع ۱۴۰ نفر عضو مجمع عمومی خانه مطبوعات استان به صورت الکترونیکی برگزار شد، اعلام شد.

«رضا خردمند»، معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، در این باره در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در این دوره ۱۹ نفر از فعالان رسانه ای استان نامزد شدند و حدود ۷۰ درصد از اعضای خانه مطبوعات در این انتخابات شرکت کردند.

وی افزود: در این انتخابات «زیبا کرمی» و «سید داود موسوی منش »در رسته مدیران مسئول، «سید مصطفی دانشی»، «اردشیر کیانی سروک» و «عیسی فتحی» خبرنگار و سردبیر ایسنا در رسته خبرنگاران، «علی علیزاده» در رسته نمایندگی روزنامه های سراسری و«مرضیه جوشن» در رسته نمایندگی خبرگزاری‌ها به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: « همت الله دانش» در رسته مدیران مسئول، «محبوبه آقا پور» و «مریم قربانی» در رسته خبرنگاران،«مینو آریان فر» در رسته نمایندگی روزنامه‌های سراسری و «مرضیه رزمجو» در رسته نمایندگی خبرگزاری ها به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

وی تاکید کرد: «ابراهیم عزیزی تلگرد» و «علیرضا کشاورز» به عنوان بازرس اصلی و «فاطمه رشیدی» نیز به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.