– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، مدیران شرکت فولاد سیرجان ایرانیان با ارسال نامه‌ای به هیئت فوتبال استان کرمان انصراف خود را از تیمداری در رشته فوتسال اعلام کردند. در این نامه که به پیوست امضا ابراهیمی مدیر ارشد شرکت فولاد سیرجان و بردسیر به هیئت فوتبال استان […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، مدیران شرکت فولاد سیرجان ایرانیان با ارسال نامه‌ای به هیئت فوتبال استان کرمان انصراف خود را از تیمداری در رشته فوتسال اعلام کردند.

در این نامه که به پیوست امضا ابراهیمی مدیر ارشد شرکت فولاد سیرجان و بردسیر به هیئت فوتبال استان کرمان ارسال شده است، مدیران این شرکت با فراموشی مسئولیت اجتماعی این تشکیلات ادامه حیات این تیم با حمایت فولادی‌ها را منتفی اعلام کرده‌اند.

تیم فوتسال فولاد سیرجان ایرانیان برای بازی مرحله پایانی بازی‌های لیگ دسته اول فوتسال کشور آماده می‌شود+ تصاویرپلی‌آف فوتسال فولاد سیرجان ایرانیان با فودکای تهران به روایت تصویرسهم بانوان رفسنجانی از لیگ برتر فوتسال قهرمانی شد؛ بانوان رفسنجان بر بلندای فوتسال ایران

لازم به ذکر است تیم فوتسال فولاد سیرجان ایرانیان در دو سال گذشته روند صعودی و همراه با موفقیتی را در لیگ‌های دسته دو و یک کشور داشته است.

از نکات قابل توجه پیرامون این تیم می‌توان به شکل‌گیری تمامی ارکان این تیم با نفرات بومی و کرمانی اشاره کرد که بدون صرف هزینه‌های آنچنانی و میلیاردی توانسته‌اند نتایج فوق‌العاده‌ای را بدست آورند.

حال باید دید واکنش مدیران ارشد استان کرمان همچون استاندار، نمایندگان مجلس و همچنین مدیر کل ورزش و جوانان استان در قبال این تصمیم احساسی مدیران شرکت فولاد چیست و آن‌ها چه سیاستی در قبال این اقدام اتخاذ خواهند کرد.

به گزارش خبرنما به نقل از تسنیم، مدیران این شرکت چندی پیش با اتکا به همین رویه حمایت خود را از تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان در لیگ برتر والیبال منتفی اعلام کرده بودند، اما پس از رایزنی‌های صورت گرفته از سوی نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با مدیران این شرکت در نهایت فولادی‌ها با پرداخت بودجه‌ای به هیئت والیبال سیرجان از این تیم حمایت مالی کردند.