به گزارش خبرنما  نامه دهیاران و کارکنان دهیاری این مناطق آمده است : بسمه تعالی وزیر محترم کشور سلام علیکم با احترام ما کارکنان دهیاریهای حوزه سرود شمالی وجنوبی شهرستان بویراحمد ( روستاهای سرابتاوه – تل خسرو – سروک – شهرکا ولایت – مادوان سفلی – مهریان و بلهزار ) که هر دهیاری از ۷ […]

به گزارش خبرنما  نامه دهیاران و کارکنان دهیاری این مناطق آمده است :

بسمه تعالی

وزیر محترم کشور

سلام علیکم

با احترام ما کارکنان دهیاریهای حوزه سرود شمالی وجنوبی شهرستان بویراحمد ( روستاهای سرابتاوه – تل خسرو – سروک – شهرکا ولایت – مادوان سفلی – مهریان و بلهزار ) که هر دهیاری از ۷ ال ۱۲ نیروی کار که متشکل از دهیار . کارشناس فنی – کارشناس مالی _کارگر خدماتی – نیروی اتشنشانی با سابقه بیمه ۵ سال ( حداقل ) به با لا هستیم. فلذا زمزمه های الحاق این روستاها به شهر یاسوج در رسانه ها فضاهای اجتماعی گاها به صورت رسمی یا غیر رسمی شنیده میشود که باعث ایجاد سردرگمی در بکار گیری ما کارکنان در شهرداری شده لذا با توجه به اینکه هم از لحاظ مساحت و هم از لحاظ جمعیت مدیرت تحت کنترل شهرداری حداقل دو برابر میشود . ما کارکنان هیچگونه تضمینی جهت به کارگیری درحوزه شهرداری را نداریم و نظر به اینکه مساحت و جمعیت بیشتر به نیرو کار بیشتر هم احتیاج دارد لذا کا رکنان دهیاری میتوانند با توجه به شناخت از روستاهای الحاقی تجربه کاری که دارند و در طول دوران خدمتشان در دهیاریها از ارائه هیچ گونه خدماتی کوتاهی نکرده و عمکرد خوبی هم به گواه مسولئین و امار و ارقام ثبت شده و بازدید های میدانی داشته اند قطعا میتوانند مثمر ثمر واقع شوند . از شما مسئولین محترم تقاضامندیم که نسبت به این مهم و اهمیت اشتغال زایی و احقاق حق این کارکنان بی تفاوت نباشید .

لازم به ذکر است که کلیه روستاهایی که از لحاظ جمعیتی و درامد توان پرداخت حقوق و مزایا به پرسنل خود را داشتند. قرار است طبق این طرح به شهرداری ملحق شوند و اگر کارمندی دهیاری دیگیری به صورت پاره وقت جزء تعهدات کاریش باشد ان دهیاری به زحمت توان پرداخت حقوق حتی به دهیار خودش را دارد چه برسد به اینکه بخا هد نیروی دیگری رو هم تامین کند .و به طور معمول همیشه چند ماه حقوق فقط برای خود دهیار دارد و امکان جواب گوی پرسنل بیشتری نیست و حقوق و مزایا و بیمه ان کارمند به صورت کامل از دهیار مادر که در بالای نامه اشاره شده همیشه پرداخت میشه .

رونوشت :

استاندار محترم کهگلویه و بویراحمد

معاونت محترم عمرانی استانداری کهگلویه و بویراحمد

فرماندار محترم شهر یاسوج