«مجید نامجو مطلق‌» پس از پایان بازی استقلال و تراکتور که با تساوی بدون گل به اتمام رسید، اظهار داشت: استقلال پنج روز تمرین نداشت و تنها با دو جلسه تمرین پا به این مسابقه حساس گذاشت. مربی استقلال خاطرنشان کرد: امروز رقبای ما نتایج خوبی نگرفته بودند و شاید این سه امتیاز می‌توانست به ما کمک […]

«مجید نامجو مطلق‌» پس از پایان بازی استقلال و تراکتور که با تساوی بدون گل به اتمام رسید، اظهار داشت: استقلال پنج روز تمرین نداشت و تنها با دو جلسه تمرین پا به این مسابقه حساس گذاشت.

مربی استقلال خاطرنشان کرد: امروز رقبای ما نتایج خوبی نگرفته بودند و شاید این سه امتیاز می‌توانست به ما کمک کند ولی امیدوارم در بازی‌های آینده سه امتیاز لازم را بگیریم و شرایط‌مان را بهتر کنیم.

نامجو مطلق تصریح کرد: هومن افاضلی یکی از دوستان خوب من است اما اظهاراتی را که پس از سفر نکردن استقلال به جم مطرح کرد، منطقی نبود. دو بازیکن استقلال در همان سفر در تست اولیه کرونا نداشتند اما در تست‌ بعدی مشخص شد کرونا گرفتند. او باید در نظر داشته باشد اگر این بازیکنان به اهواز می‌رفتند سلامتی خیلی‌ها به خطر می‌افتاد.

وی تاکید کرد: سرمربی فولاد خوزستان اعلام کرده است مدارک خود را به فدراسیون بین‌الملی فوتبال (فیفا) خواهد فرستاد. ما از این موضوع استقبال خواهیم کرد تا رییس فیفا ببیند در چه شرایطی بازی می‌کنیم.

مربی استقلال افزود: پرسش ما این است اگر رییس فیفا ببیند استقلال با چه شرایطی به اهواز سفر کرد و در هواپیما ۳۰۰ نفر و به فاصله نزدیکی کنار هم نشسته بودند باز هم می‌گوید باید فوتبال برگزار شود؟

وی تاکید کرد: آیا تمام پروتکل‌های بهداشتی برای مسابقات لیگ برتر رعایت می‌شود؟ در لیگ دسته دوم آلمان، دو بازیکن تیمی کرونا گرفتند و این تیم ۱۴ روز به قرنطینه رفت.

نامجو مطلق در پایان گفت: ما دوست داریم لیگ برتر برگزار شود اما تمامی پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل رعایت شود.