به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، مجید نامجو مطلق مربی استقلال در نشست خبری پس از تساوی تیمش برابر تراکتور اظهار کرد: همان‌طور که مستحضر هستید با تیم پرستاره تراکتور بازی داشتیم. با توجه به مشکلاتی که در این هفته روبرو بودیم، ما ۵ روز بدون تمرین سپری کرد و تنها توانستیم ۲ تا […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، مجید نامجو مطلق مربی استقلال در نشست خبری پس از تساوی تیمش برابر تراکتور اظهار کرد: همان‌طور که مستحضر هستید با تیم پرستاره تراکتور بازی داشتیم. با توجه به مشکلاتی که در این هفته روبرو بودیم، ما ۵ روز بدون تمرین سپری کرد و تنها توانستیم ۲ تا یک ساعت بازی کنیم که در تمرین اول با ۱۲ نفر و در تمرین دوم با ۱۷ نفر خود را آماده این دیدار سنگین کنیم.

وی ادامه داد: در نیمه اول بازی متعادلی را دیدیم که موقعیت‌های کمتری روی دروازه‌ها به وجود آمد. البته تیم ما با توجه به این که یک مقدار بدن بازیکنان هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده بود و تنفس آن‌ها به دلیل ۵ روز بی تمرینی و استرس ناشی از آن مشکل داشت. متاسفانه نیمه اول نیمه باکیفیتی از سمت تیم ما و تراکتور نبود. بعد از بازی با فولاد، آقای مجیدی تصمیم گرفت سیستم تیم را عوض کند و از سیستم ۲-۵-۳ به سیستم مورد علاقش یعنی ۳-۳-۴ تغییر تاکتیک دادیم که تعطیلی تمرینات باعث شد نتوانیم روی این سیستم تمرینات کافی را داشته باشیم. نیمه نخست را با همان سیستم ۲-۵-۳ آغاز کردیم اما با اصرار مجیدی سیستم تیم را در نیمه دوم به ۳-۳-۴ تغییر دادیم و این تغییر سیستم جواب داد و تیم ما فوتبال خوبی را به نمایش گذاشت و موقعیت‌های زیادی را روی دروازه تراکتور ایجاد کردیم که متاسفانه تبدیل به گل نشد.

نامجومطلق اضافه کرد: نکته‌ای که می خواستم عرض کنم این است که در این مدت با توجه به یکی دو تا آسیب‌دیدگی که داشتیم به بدنسازی ما انتقاد شد. ما الآن ثمره آن دوران بدنسازی را در استقلال می بینیم و تیمی که ۵ روز بازیکنانش تمرین نکرده بودند، ۹۰ دقیقه دویدند و این نشان می دهد ما در دوران آماده‌سازی، روند درستی داشتیم اما متاسفانه این ۵ روز تمرین نکردن روی این مساله تاثیر گذاشت. با توجه به این که امروز رقبای ما در کسب نتیجه موفق نبودند، ۳ امتیاز می توانست به ما کمک کند اما امیدواریم بتوانیم در آینده این ۳ امتیازی که امروز لایقش بودیم را جبران کنیم و در جدول به جایگاه خوبی دست پیدا کنیم.

ادامه دارد ..