جلال میرزایی در اظهار کرد وگو با ایسنا، با اشاره به دهم آذرماه که به عنوان روز مجلس نامگذاری شده هست، در بررسی از کارکرد مجلس دهم بیان کرد: از نقاط قوت این دوره از مجلس شورای اسلامی این هست که اکثریت قریب به اتفاق نمایندگان متوجه شرایطی که کشور در آن قرار گرفته هست، […]

جلال میرزایی در اظهار کرد وگو با ایسنا، با اشاره به دهم آذرماه که به عنوان روز مجلس نامگذاری شده هست، در بررسی از کارکرد مجلس دهم بیان کرد: از نقاط قوت این دوره از مجلس شورای اسلامی این هست که اکثریت قریب به اتفاق نمایندگان متوجه شرایطی که کشور در آن قرار گرفته هست، می باشند و لزوم اتخاذ تصمیم های عقلایی را درک کرده اند.

وی در ادامه ، اظهار کرد: این اکثریت درباره ها زیادی من جمله FATF

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی، افزود: اما از نقاط ناتوانی مجلس دهم میتوان به این مبحث اشاره نمود که مجلس دچار ناتوانی در کار تشکیلاتی هست و برنامه منسجمی برای حل معضلات و مشکلات ندارد.

این عضو فراکسیون مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه متاسفانه مجلس شورای اسلامی در پی ریشه مشکلات و عرضه راهکارها نبوده هست، اظهار کرد: ما باید ریشه مشکلات را شناسایی کرده و راهکار برای آنان پیدا نماییم. جا دارد که مجلس شورای اسلامی رویکرد خود در برخورد با مسائل را تغییر دهد.

میرزایی در انتهاء افزود: باید مجلس شورای اسلامی و کمیسیون های آن با گرفتن تصمیم های قابل درک و راهگشا استقلال عمل خود را نشان دهد.

انتهای پیام