عصر ایران-  اوتلندر ۲۰۲۲ یکی از جدیدترین محصولات میتسوبیشی است که هنگام معرفی بین المللی، ویژگی های آنرا در این مطلب مورد بررسی قرار دادیم. همانطور که اشاره شد؛ این شاسی بلند ظاهری متفاوت و آینده نگر را براساس مدل های مفهومی قبلی کمپانی ژاپنی به نمایش گذاشته و از این منظر جز برترین های […]

عصر ایران-  اوتلندر ۲۰۲۲ یکی از جدیدترین محصولات میتسوبیشی است که هنگام معرفی بین المللی، ویژگی های آنرا در این مطلب مورد بررسی قرار دادیم. همانطور که اشاره شد؛ این شاسی بلند ظاهری متفاوت و آینده نگر را براساس مدل های مفهومی قبلی کمپانی ژاپنی به نمایش گذاشته و از این منظر جز برترین های بازار جهانی محسوب می شود.

اما انتقادهای زیادی متوجه پیشرانه ۲٫۵ لیتری ۴ سیلندر با ۱۸۱ اسب بخار خروجی و ۲۴۵ نیوتن متر گشتاور آن است. جعبه دنده سی وی تی و سامانه تمام چرخ محرک از دیگر مشخصات این محصول است.

در شرایطی که انواع محصولات مجهز به پیشرانه های هیبریدی و توربو پیش روی مشتریان قرار دارند. انتخاب یک پیشرانه تنفس طبیعی در این مرحله چندان مورد اقبال نقدهای خودرویی نبوده است.

شاخص مصرف سوخت برای ۱۰۰ کیلومتر رانندگی در شهر برابر با ۹ لیتر، در بزرگراه ۷٫۳ لیتر و در حالت ترکیبی ۸٫۴ لیتر است. این آمار برای نمونه مجهز به سامانه تمام چرخ محرک به ترتیب برابر است با: ۹٫۴/۷٫۵/۸٫۷ لیتر.

اوتلندر ۲۰۲۲ در بخش کابین و ایمنی مجهز به آخرین فناوری های روز است. موارد جذابی مانند نمایشگر ۱۲٫۳ اینچی دیجیتال اطلاعات امپر(آپشن)، نمایشگر هدآپ ۱۰٫۸ اینچی(آپشن) در کنار کیفیت بالای مواد اولیه برای توسعه جزئیات کابین موجب شده تا همه چیز با کیفیت نام میتسوبیشی تضمین شود.

اخیرا تصاویر غیراستودیویی این خودرو در رسانه ها منتشر شده که در ادامه مشاهده خواهید کرد اما غافلگیری اصلی میتسوبیشی برای مشتریان این محصول به قیمت گذاری آن مربوط می شود که مدل پایه ۳ردیف صندلی در بازار آمریکا با برچسب ۲۵۷۹۵ دلاری روانه بازار می شود که آنرا می توان جبرانی بر انتقادهای موجود بر پیشرانه دانست. این قیمت برای چنین محصولی که طراحی زیبا و کیفیت بالای مونتاژ را همراه دارد؛ یک برگ برنده تمام عیار محسوب خواهد شد.

برچسب قیمت تریمی که تصاویر آنرا مشاهده می کنید باتوجه به آپشن برابر با ۳۶۴۴۵ دلار است.

مازیار دانیالی

بیشتر بخوانید: *معرفی نیسان مورانو ۲۰۲۰ (+فیلم و تصاویر) *نیسان جوک جدید معرفی شد (+فیلم و تصاویر) *معرفی شاسی بلند جدید از چانگان (+فیلم و تصاویر) *نیسان و معرفی مدل ۲۰۲۰ خودرویی که نماد شاسی بلند کمیاب در بازار ایران بود! (+تصاویر) *میتسوبیشی ۳۰۰۰ جی تی؛ خودرویی که آن را “دردسری برای فِراری” لقب داده بودند! (+تصاویر) *میتسوبیشی “RVR” مدل ۲۰۲۰ معرفی شد/شاسی بلند ۲۲ هزار دلاری ژاپنی چه ویژگی هایی دارد(+تصاویر) *اوتلندر ۲۰۲۲؛ شاسی بلند جدید میتسوبیشی و پیشرانه ای که منتقدان زیادی دارد!(+عکس)