بهروز مکوندی در گفت و گو با ایسنا، درباره حضور دراگان اسکوچیچ در تمرین تیم پیکان اظهار کرد: هدف اسکوچیچ بازدید و گفت و گو با بازیکنان باشگاه‌های لیگ برتر است. او در تمرین تیم‌مان حضور داشت و برای بازیکنان دقایقی صحبت کرد. اسکوچیچ واقعا مربی بدی نیست و نتایج خوبی گرفته است. وی ادامه […]

بهروز مکوندی در گفت و گو با ایسنا، درباره حضور دراگان اسکوچیچ در تمرین تیم پیکان اظهار کرد: هدف اسکوچیچ بازدید و گفت و گو با بازیکنان باشگاه‌های لیگ برتر است. او در تمرین تیم‌مان حضور داشت و برای بازیکنان دقایقی صحبت کرد. اسکوچیچ واقعا مربی بدی نیست و نتایج خوبی گرفته است.

وی ادامه داد: من مخالف نحوه انتخاب سرمربی تیم ملی هستم و بعد از این که اسامی مربیان ایرانی را مطرح کردند نباید به یک باره سرمربی تیم ملی خارجی باشد. فوتبالی‌ها با نحوه انتخاب اسکوچیچ مخالف هستند نه توانایی های او.

سرمربی سابق باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: اسکوچیچ وقتی در خوزستان و یا در دسته یک بود، موفق عمل کرد. حتی در همین تیم نفت آبادان توانست تیم را به رده چهارم بیاورد. به اعتقاد من دراگان اسکوچیچ مربی خوبی است و تمام انتقاد ما از نحوه انتخاب سرمربی تیم ملی است نه نتایج یا توانایی های او و باید این دو موضوع از هم جدا شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر باید تیم ملی را حمایت کنیم و انتخاب اسکوچیچ کاری است که انجام شده است. به نظرم مردم و همه فوتبالی‌ها باید از او حمایت کنند تا تیم ملی راهش را به درستی طی کند و موفق شود. 

انتهای پیام