– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم از تبریز، بهروز مکوندی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال پیکان مقابل تراکتور تبریز اظهار داشت: خیلی خوشحالم که بار دیگر به تبریز آمدم و میهمان مردم این شهر بودم. همیشه از میهمان‌نوازی مردم استان آذربایجان شرقی و تبریز بهره برده‌ایم […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم از تبریز، بهروز مکوندی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال پیکان مقابل تراکتور تبریز اظهار داشت: خیلی خوشحالم که بار دیگر به تبریز آمدم و میهمان مردم این شهر بودم. همیشه از میهمان‌نوازی مردم استان آذربایجان شرقی و تبریز بهره برده‌ایم و از همه آنها تشکر می‌کنم. ما شرایط بسیار سختی داریم و در انتهای جدول بودیم، اما اگر به جدولِ بعد از کرونا توجه کنیم، فکر می‌کنم بعد از پرسپولیس در رتبه دوم جدول هستیم که این برای ما راضی‌کننده نیست.

وی با اشاره به تلاش تیمش برای شکست تراکتور تصریح کرد: در دیدار با تراکتور نیاز به پیروزی داشتیم و برای کسب سه امتیاز آمده بودیم. می‌دانستیم که مقابل چه تیم خوبی قرار داریم؛ تیمی که تمام تلاشش برای کسب سهمیه آسیایی است. به عنوان یک ورزشکار از مسئولان باشگاه تراکتور به خاطر اینکه تمام تلاش خود را کردند تا تیم خوبی را به عنوان نماینده کشورمان برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا تشکیل دهند و هزینه‌های زیادی کردند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

الهامی: به ویسی به خاطر دفاع کردن تبریک می‌گویم!

مربی تیم پیکان در ادامه افزود: امروز چند بازیکن خوب خود مانند جابر انصاری، جلال‌الدین علی‌محمدی، فراز امامعلی و دانیال ماهینی را در اختیار نداشتنیم و با توجه به فشردگی مسابقات هر چه پیش می‌رویم، شرایط‌مان سخت‌تر می‌شود. ما با همین بازیکنان جوان آمدیم و فکر می‌کنم امروز ۵، ۶ بازیکن ما زیر ۲۵ سال بودند. در دقایق آخر از بازیکنی استفاده کردیم که برای اولین بار در لیگ برتر بازی می‌کرد و استفاده از این بازیکن، شجاعت ویسی را نشان داد. ما سه امتیاز را کسب نکردیم، اما باید از بازی خوب تیم و کسب یک امتیاز راضی و خوشحال باشیم.

مکوندی در مورد اخراج عبدالله ویسی در دقایق پایانی بازی گفت: سرمربی هر تیمی تحت فشار است؛ به خصوص تیم ما که شرایط خاصی دارد. بر همین اساس ممکن است اعتراضاتی در کنار زمین داشته باشد، اما خدای نکرده نیت خاصی پشت آن نیست و از مجموعه داوری عذرخواهی می‌کنم. می‌دانم شرایط سخت است، اما امیدوارم دقت عمل همه ما مربیان و داوران بیشتر شود. چون باید حساسیت‌ها را در نظر گرفت. اگر کسی به خاطر این موضوع آزرده‌خاطر شد، عذرخواهی می‌کنم.