به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی درباره عملکرد وزیر ورزش و جوانان در ۴ سال گذشته به خبرنگار برنا گفت: دکتر سلطانی فر در وزارت ورزش وجوانان عملکرد مثبتی داشتند. ورزش در ابعاد مختلفی عملکرد خوبی را داشت و حالا هم نیازمند […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی درباره عملکرد وزیر ورزش و جوانان در ۴ سال گذشته به خبرنگار برنا گفت: دکتر سلطانی فر در وزارت ورزش وجوانان عملکرد مثبتی داشتند. ورزش در ابعاد مختلفی عملکرد خوبی را داشت و حالا هم نیازمند آرامش است تا بتواند در محیطی آرام در سال قبل از المپیک کار خود را با قدرت پیش ببرد و ورزشکاران کشورمان بتوانند برای این میدان مهم سهمیه های خوبی کسب کنند.

رئیس کمیته فوتبال مجلس در ادامه با اشاره به برخی اتفاقات در لیگ برتر گفت: البته در این باره فدراسیون فوتبال باید با جدیت با تخلفات پیگیری کند، حال اینکه مراجع بالاتر در وزارت ورزش و حتی دستگاه قضایی نیز به این موضع ورود کرده‌اند و بنده امیدوارم بتوانیم با یک برنامه ریزی اصولی در بخش فرهنگی به اهداف خود دست پیدا کنیم، ضمن اینکه ساختار فرهنگی ما مشکلاتی دارد که باید آن را به صورت ریشه ای رفع کنیم. بد اخلاقی در فوتبال ربطی به وزیر ورزش ندارد و بنده موافق بحث استیضاح نیستم.

زارع در پایان و پیرامون سرمربی تیم ملی نیز عنوان کرد: سرمربی تیم ملی باید هر چه زودتر مشخص شود، البته در این باره باید یک نکته را بگویم، سرمربی تیم ملی ما نباید مثل چین، ژاپن و امارات باشد. امثال لیپی و زاکرونی به این کشورها آمدند و هیچ کاری هم نکردند. بنده اعتقاد دارم حتی مربی داخلی هم در این وضعیت ارزی می‌تواند موثر باشد. ما مربیان خوب و کاربلدی در داخل داریم. در ضمن چین و امارات نه مشکل بودجه داشتند و نه مشکل بازی تدارکاتی اما آیا مربیان  نامدار خارجی موجب رشد تیم های ملی این کشورها شدند. همچنین درباره تیم امید نیز این اتفاق باید صورت بگیرد، بنده امیدوارم تدارکات خوبی برای موفقیت تیم امید در مسابقات انتخابی المپیک اجرایی شود تا بتوانیم طلسم صعود به المپیک را بشکنیم. فوتبال ایران پتانسیل تحقق این امر مهم را دارد.