به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سیدداوود سیدعباسی، پیشکسوت باشگاه استقلال، درباره برد این تیم مقابل سپیدرود رشت و کسب عنوان سومی لیگ برتر به خبرنگار برنا گفت: استقلال شانس قهرمانی را پیش از این دیدار از دست داده بود و آبی‌پوشان برای کسب سهمیه در این دیدار می‌جنگیدند. وی افزود: […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سیدداوود سیدعباسی، پیشکسوت باشگاه استقلال، درباره برد این تیم مقابل سپیدرود رشت و کسب عنوان سومی لیگ برتر به خبرنگار برنا گفت: استقلال شانس قهرمانی را پیش از این دیدار از دست داده بود و آبی‌پوشان برای کسب سهمیه در این دیدار می‌جنگیدند.

وی افزود: سپیدرود از این بازی فقط برد می‌خواست و به‌همین دلیل از همان ابتدا باز بازی کردند و مانند استقلال رو به جلو بودند، در این میان توانایی بالای فنی بازیکنان استقلال باعث این برد شد و استقلال سهمیه سال آینده خود را قطعی کرد. به هر حال بازیکنان تلاش خود را کردند و به آنها خسته نباشید می‌گویم.

هافبک پیشین استقلال درباره بازی این تیم مقابل العین امارات هم عنوان کرد: استقلال اگرچه شانسی برای صعود به مرحله بعد ندارد اما برای دفاع از نام و اعتبارش در آسیا باید از این میدان دست پر بیرون بیاید. البته با توجه به بازی در خانه حریف قطعا این دیدار بازی ساده‌ای نخواهد بود.

سیدعباسی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به آغاز نقل و انتقالات درباره موضوع تمدید قراردادها گفت: بنده با سرمربی داخلی مخالف نیستم، فقط می‌گویم مهمترین اولویت باشگاه انتخاب سرمربی است. به نظر من اگر مربی خارجی قرار است بیاید باید هر چه زودتر حضور پیدا کند و تیم را نیز خودش ببندد. ما تجربیات زیادی داشتیم که سرمربی تیم را نبسته و آن وقت در طول فصل به مشکل خورده است. به هر حال استقلال میلیون ها هوادار دارد و آنها به حق از این تیم انتظار دارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس با برانکو اگر سه فصل است قهرمان می شود نباید فراموش کنیم فصل نخست و در نیم فصل اول تیم در رده دوازدهم حضور داشت اما به این مربی که به فوتبال ایران آشنایی داشت وقت هم دادند و نتیجه آن را هم گرفتند. بنده معتقدم یک مربی آشنا به فوتبال ایران می تواند زودتر به موفقیت برسد. به هرترتیب برای استقلال در فصل بعد آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم آخرین بازی آسیایی خود را نیز با برد پشت سر بگذارد.