به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار ایرنا، سهیل مهدی در مورد برگزاری جشن قهرمانی پرسپولیس در دیدار برابر ذوب‌آهن اظهار داشت: با توجه به اینکه هفته آخر لیگ با ماه محرم مصادف می‌شود و به همین خاطر امکان اینکه شرایط شادی هواداران فراهم نشود وجود داشت. به همین خاطر خواستیم که قسمت‌های مختلف سازمان […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار ایرنا، سهیل مهدی در مورد برگزاری جشن قهرمانی پرسپولیس در دیدار برابر ذوب‌آهن اظهار داشت: با توجه به اینکه هفته آخر لیگ با ماه محرم مصادف می‌شود و به همین خاطر امکان اینکه شرایط شادی هواداران فراهم نشود وجود داشت. به همین خاطر خواستیم که قسمت‌های مختلف سازمان با باشگاه پرسپولیس هماهنگی‌های لازم را داشته باشند تا این جشن به خوبی در شب عید غدیر برگزار شود.

وی در مورد اینکه باشگاه پرسپولیس خواستار حضور یک هزار هوادار در جشن قهرمانی شده است، افزود: جای خالی هواداران هر بازی در ورزشگاه حس می‌شود و فضای خوبی در غیاب آنها در ورزشگاه ‌ها وجود ندارد و شور و هیجان فوتبال را حس نمی‌کنیم. اما این دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا است که به فدراسیون‌های مختلف از جمله فدراسیون فوتبال ابلاغ شده و ما هم تابع مدیریت مسوولان بهداشت کشور هستیم.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ تاکید کرد: نمی‌توانیم به صورت شخصی مسوولیت قبول کنیم. متاسفانه علی‌رغم میل باطنی نمی‌توانیم حتی تعداد بسیار کمتر را هم به ورزشگاه راه بدهیم.

مهدی در ادامه در مورد برگزاری مسابقات جام حذفی خاطرنشان کرد: در روز ۲۰ مردادماه که دیدارهای باقی مانده جام حذفی برگزار می‌شود، بلافاصله هفته ۲۹ و سی‌اُم لیگ برتر را برگزار خواهیم کرد تا لیگ به پایان برسد. با توجه به برنامه‌های تیم ملی، جام حذفی را تا جایی که بتوانیم پیش خواهیم برد و مانند لیگ برتر هم مصر هستیم این بازی‌ها را برگزار کنیم. در تلاشیم تا بتوانیم بین پایان لیگ و تاسوعای حسینی این بازی‌ها را هم به سرانجام برسانیم.

وی افزود: اردوی تیم ملی از ششم شهریورماه آغاز خواهد شد. امیدوارم باشگاه‌ها هم همکاری کنند و با تعامل تلاش می‌کنیم تا بازی‌ها را به اتمام برسانیم. فعلا منتظریم تا نتیجه دیدار استقلال و سپاهان در تاریخ ۲۰ مردادماه مشخص شود و پس از آن با نمایندگان باشگاه‌ها دیدار خواهیم کرد.