آفتاب نیوز : «خوان گوایدو» رهبر مخالفان و ریاست جمهور خودخوانده ونزوئلا در یک سخنرانی در دانشگاه مرکزی ونزوئلا در شهر کاراکاس اظهار کرد که نیروهای مخصوص پلیس در خانه وی حاضر هستند و قصد دارند با فابیانا [همسرش] ملاقات کنند».به گزارش خبرنما به نقل از اسپوتنیک،  من از اینجا به سمت منزل خود می […]

آفتاب نیوز : «خوان گوایدو» رهبر مخالفان و ریاست جمهور خودخوانده ونزوئلا در یک سخنرانی در دانشگاه مرکزی ونزوئلا در شهر کاراکاس اظهار کرد که نیروهای مخصوص پلیس در خانه وی حاضر هستند و قصد دارند با فابیانا [همسرش] ملاقات کنند».
به گزارش خبرنما به نقل از اسپوتنیک،  من از اینجا به سمت منزل خود می روم تا از خانواده ام حراست کنم و از نمایندگان دیپلماتیک نیز دعوت می کنم که همراه من آمده تا از نیت واقعی نیروهای مخصوص باخبر شوند».
از سوی دیگر، «کارلوس وککیو» نماینده منتصب از سوی گوایدو در آمریکا در پیامی با اعلام عدم شرکت نیروهای اپوزیسیون در «هرگونه مذاکره با مادورو»، از ریاست جمهور این کشور خواست تا از قدرت استعفا کند.
در ضمن، «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست بیگانه اتحادیه اروپا آمادگی این اتحادیه را برای وضعیت تحریمهای جدید بر علیه ونزوئلا مورد تصدیق قرار داد. این در حالی هست که پارلمان اروپا ساعت هایی پیش قطعنامه ای را تصویب کرد که کشورهای عضو این اتحادیه را برای به رسمیت شناختن خوان گوایدو به عنوان ریاست جمهور موقت ونزوئلا تشویق می کند.
مرجع: مهر