محمد رهبری در گفتگو با ایسنا در مورد عملکرد خود در جام جهانی لهستان بیان کرد: تلاش کردم بازی های خوبی انجام بدهم و در بخش انفرادی با وجود اینکه با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ مقابل حریف ژاپنی ام شکست خوردم اما از عملکردم راضی نیستم چون تمام برنامه ام این بود بتوانم در این […]

 محمد رهبری در گفتگو با ایسنا در مورد عملکرد خود در جام جهانی لهستان بیان کرد: تلاش کردم بازی های خوبی انجام بدهم و در بخش انفرادی با وجود اینکه با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ مقابل حریف ژاپنی ام شکست خوردم اما از عملکردم راضی نیستم چون تمام برنامه ام این بود بتوانم در این بازی برنده باشم اما متاسفانه نشد.

 او ادامه داد: عملکرد همه در بخش تیمی خیلی خوب بود. برابر ژاپن، مجارستان و چین خیلی خوب بازی کردیم و با اختلاف این سه تیم را شکست دادیم. من در سه بازی خیلی خوب کار کردم اما در دیدار برابر آلمان نتوانستم آن طور که باید بازی کنم.

 او در پاسخ به این پرسش که تا المپیک برنامه خاصی دارد تا در بخش انفرادی به مدال برسد، تصریح کرد: برنامه‌های زیادی تا المپیک برای خودم دارم و باید سخت‌تر  تمرین کنم و تمرینات تخصصی‌ام بیشتر شود تا نقاط ضعفم برطرف و نقاط قوتم را قوی تر کنم.

ملی پوش سابر ایران با اشاره به قطعی شدن سهمیه المپیک تیمی گفت: الان سهمیه قطعی شده و خیالمان راحت است اما  هدف ما از چهار سال پیش این بود که بتوانیم طلای المپیک را به دست آوریم. مطمئن باشید آنقدر برایش زحمت کشیده‌ایم  و می کشیم که بتوانیم به آرزویی که داریم برسیم. ۱۰۰درصد می توان روی مدال ما حساب کرد و ما هم روی آن حساب کرده ایم و به کمتر از مدال راضی نیستیم.

رهبری در پاسخ به این پرسش که  با توجه به نتایج سابر این انتظار را دارند توجهات به این رشته بیشتر شود، تصریح کرد: ما نشان دادیم همیشه کارهایی کرده‌ایم که دور از انتظار بوده است. خیلی سخت بوده اما خودمان را ثابت کرده ایم. الان هم وقت این است مسئولان بیشتر هوای ما را داشته باشند.

 او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه بحث شیوع ویروس کرونا برای آنها مشکلی ایجاد نکرد، تاکید کرد: شیوع ویروس کرونا و اینکه تعدادی از هموطنان ما فوت کردند، بسیار دردناک است و ذهن ما را درگیر کرده است. شنیده ام مرز ها را هم دارند می بندند. ما هم قرار است اردویی در کشور ثالث  داشته باشیم و برای مسابقات بعدی آماده شویم.

 رهبری در پایان گفت: تمام زحمات این تیم بر گردن آقای فخری (سرمربی تیم ملی) بوده و خیلی به ما کمک کرده است. واقعا قدردان زحمات او هستیم. خیلی‌ها در این مسیر المپیک به ما کمک کرده اند از جمله چراغی مربی بدنساز، قاضی عسگر روانشناس تیم و آقای باقرزاده رییس فدراسیون. مطمئنا کسی که بیشترین کمک را به شمشیربازی ایران می کند، پیمان فخری است و خیلی خوشحالم در زمانی دارم فعالیت می کنم که او مربی من است.

انتهای پیام