افتتاح مخزن ۲۰۰۰مترمکعبی شهر باشت با همکاری بنیاد برکت به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویر احمد صبح امروز همزمان با بهره برداری از ۲۸هزار پروژه زیر بنایی و اقتصادی بنیادبرکت آئین افتتاح و بهره برداری از مخزن و خطوط انتقال و اصلی آب شرب شهر باشت […]

افتتاح مخزن ۲۰۰۰مترمکعبی شهر باشت با همکاری بنیاد برکت

به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویر احمد صبح امروز همزمان با بهره برداری از ۲۸هزار پروژه زیر بنایی و اقتصادی بنیادبرکت آئین افتتاح و بهره برداری از مخزن و خطوط انتقال و اصلی آب شرب شهر باشت با حضور مسوولان استانی و شهرستانی صورت گرفت.
مسعود مرادیان با اشاره به اهمیت اجرای این پروژه در تامین و تقویت آب شرب باشت عنوان کرد: این پروژه با کمک بنیاد برکت صورت گرفت و جا دارد از مسوولان این بنیاد به جهت همراهی آبفا در اجرای این پروژه تقدیر ویژه کرد.


معاون توسعه و بهره برداری آب شرکت آبفا کهگیلویه و بویراحمد افزود: در کنار احداث مخزن ذخیره آب ۲۰۰۰مترمکعبی، خط انتقال فولادی و ۷ کیلومتر خط اصلی آب شرب در این پروژه اجرا شد.

وی منابع تامین مالی این پروژه را بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و شرکت آبفا استان عنوان کرد و گفت: میزان اعتبار این پروژه ۳۰ میلیارد ریال بود که طی مدت سه سال به این پروژه تزریق شد.
گفتنی است این مراسم به صورت ویدیو کنفرانس و حضور دکتر قالیباف ریاست مجلس شورای اسلامی همزمان با پنج استان دیگر انجام گرفت.