اسد عبدالهی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، ضمن تسلیت به خانواده‌ جان‌باختگان حادثه هواپیمایی و تشکر از نیروهای سپاه پاسداران که اقتدار نظام را در سطح جهانی به منصه ظهور گذاشتند، اظهار کرد: با توجه به گزارش خبرنما به نقل از ‌های ارائه‌شده دستگاه‌های عضو این ستاد […]

اسد عبدالهی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، ضمن تسلیت به خانواده‌ جان‌باختگان حادثه هواپیمایی و تشکر از نیروهای سپاه پاسداران که اقتدار نظام را در سطح جهانی به منصه ظهور گذاشتند، اظهار کرد: با توجه به گزارش خبرنما به نقل از ‌های ارائه‌شده دستگاه‌های عضو این ستاد و بازدیدهای به‌عمل آمده فضای آرامی بر استان حاکم است.

وی ادامه داد: دستگاه‌های متولی این امر بر اوضاع مسلط بوده و شرایط مطلوب است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری با اشاره به اینکه بعضی از کالاها نسبت به گذشته کاهش قیمت داشته‌اند، بیان کرد: بعضی از کالاها که افزایش قیمت دارند در سطح ملی است.

وی با بیان اینکه این جلسه به‌منظور ارزیابی میزان آمادگی استان در عرضه محصولات و کالاهای اساسی و تقویت آن در آینده برگزار شده است، خاطرنشان کرد: بعضی از کالاها نسبت به مدت مشابه سال گذشته به میزان دو برابر وجود دارد که جای نگرانی نیست.

 عبدالهی با تأکید بر استمرار گشت مشترک نظارت و بازرسی دستگاه‌های متولی که از سال گذشته فعالیت داشته است، گفت: دامپزشکی نیز نسبت به پیشگیری و جلوگیری از مبتلا شدن دام و طیور به بیماری‌های واگیردار از جمله آنفلوآنزا نظارت کافی و دقیق داشته باشد.

 وی ایجاد بازارچه‌های محلی در خرم‌آباد و شهرستان‌های استان را به‌منظور ارائه کالاهای اساسی و موردنیاز مردم امری ضروری دانست و افزود: شهرداری به‌عنوان متولی این امر نسبت به ایجاد این بازارچه‌ها با کمک دستگاه‌های متولی اقدام کند چراکه از این طریق می‌توان کالاها با قیمت مناسب و کیفیت بالا ارائه داد.

انتهای پیام