مصرف اینترنت و مکالمه رایگان هدیه مخابرات در روز عید سعید غدیر خم به مشترکان شرکت مخابرات ایران تماس تلفن ثابت به ثابت درون شبکه ای در سراسر کشور، به همراه مصرف اینترنت مشترکان خود را در عید سعید غدیر خم رایگان اعلام کرد. به گزارش سلام دنا وبه نقل از اداره کل ارتباطات و […]

مصرف اینترنت و مکالمه رایگان هدیه مخابرات در روز عید سعید غدیر خم به مشترکان
شرکت مخابرات ایران تماس تلفن ثابت به ثابت درون شبکه ای در سراسر کشور، به همراه مصرف اینترنت مشترکان خود را در عید سعید غدیر خم رایگان اعلام کرد. به گزارش سلام دنا وبه نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: به منظور پیاده‌سازی نقش‌های مسئولیت

شرکت مخابرات ایران تماس تلفن ثابت به ثابت درون شبکه ای در سراسر کشو ر، به همراه مصرف اینترنت مشترکان خود را در عید سعید غدیر خم رایگان اعلام کرد.

به گزارش خبرنما به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: به منظور پیاده‌سازی نقش‌های مسئولیت اجتماعی شرکت و برای گرامیداشت عیدسعید غدیر خم تمام تماس های تلفن ثابت به ثابت درون شبکه ای شرکت مخابرات ایران از ساعت۲۴روزجمعه مورخ ۱۷ مرداد تا ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۱۸ مرداد رایگان است .
وی در همین رابطه افزود : مصرف اینترنت مشتریان خدمات باند پهن بر روی تمامی بسترهای ارتباطی ADSL. VDSL و FTTH از ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۷ مرداد تا ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۱۸ مرداد تا سقف ۱۰ گیگا بایت رایگان است.
مهندس سید مجید صدری با تاکید بر اینکه ترافیک رایگان اینترنت به مشتریانی اختصاص داده می شود که سرویس فعال داشته باشند : گفت این امکان تنها برای تلفن های ثابت به ثابت اعم از درون استانی و بین استانی خواهد بود.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران افزود: تماس از طریق تلفن ثابت با تلفن همراه(همراه اول، ایرانسل و رایتل) شامل این طرح نخواهد شد.