وضعیت بشار رسن پس از تعویض اجباری در بازی با ذوب آهن هواداران این تیم را برای اامه لیگ قهرمانان آسیا نگران کرده است. به گزارش خبرنما به نقل از تابناک ورزشی، هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید به خاطر درد زانو نتوانست همه توان خود را در بازی با ذوب آهن بگذارد. بشار رسن […]

وضعیت بشار رسن پس از تعویض اجباری در بازی با ذوب آهن هواداران این تیم را برای اامه لیگ قهرمانان آسیا نگران کرده است.

به گزارش خبرنما به نقل از تابناک ورزشی، هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید به خاطر درد زانو نتوانست همه توان خود را در بازی با ذوب آهن بگذارد.

بشار رسن هافبک تیم پرسپولیس که در جریان بازی با ذوب‌آهن دچار مصدومیت شد و از زمین خارج شد، اظهار کرد که مشکل خاصی ندارد و به دلیل دردی که در زانو احساس می‌کرد و خستگی ناشی از فشرده بودن بازی‌های لیگ تعویض شد. تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال با یک گل برابر ذوب شکست خورد.

وضعیت بشار رسن پس از تعویض اجباری در بازی با ذوب آهن

وی پس از این مسابقه درباره مصدومیت خود گفت: ان‌شاءالله که چیزی نیست. قبل از بازی در ناحیه زانو درد داشتم. بازی هفته گذشته مقابل نساجی در چمن مصنوعی به ما خیلی فشار آورد. ابتدا گرم کردم و به میدان رفتم، اما بعد نتوانستم بازی کنم و گفتم نمی‌توانم. خدا را شکر قهرمان شدیم. خدا نکند که اتفاقی افتاده باشد.