علیرضا توانا کارگردان مجموعه تلویزیونی «سلام آقای مدیر» در گفت‌وگو با خبرنگار برنا، اظهار داشت: تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «سلام آقای مدیری» به پایان رسیده و در حال حاضر این سریال مراحل پایانی تدوین و صداگذاری خود را سپری می‌کند. حدود ۶ ماه تصویربرداری «سلام آقای مدیر» به طول انجامید. توانا خاطرنشان کرد: خوشبختانه با وجود […]

علیرضا توانا کارگردان مجموعه تلویزیونی «سلام آقای مدیر» در گفت‌وگو با خبرنگار برنا، اظهار داشت: تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «سلام آقای مدیری» به پایان رسیده و در حال حاضر این سریال مراحل پایانی تدوین و صداگذاری خود را سپری می‌کند. حدود ۶ ماه تصویربرداری «سلام آقای مدیر» به طول انجامید.

توانا خاطرنشان کرد: خوشبختانه با وجود نوسانات ارزی و مشکلات اقتصادی از آنجا که «سلام آقای مدیر» یک سریال با پروداکشن نسبتاً بزرگ باشد مشکل چندانی برای ما به وجود نیامد و توانستیم این سریال را در بهترین شرایط طبق برنامه‌ریزی بسازیم. در واقع این مشکلات که بر همه چیز تأثیر گذاشته در ساخت سریال «سلام آقای مدیر» تأثیری نداشت و کیفیت این سریال دچار افت نشد.

وی افزود: متأسفانه باید بپذیریم که مسائل اقتصادی از هر نظر بر تولیدات سینمایی و تلویزیونی تأثیر می‌گذارد و حتی برخی مواقع به کیفیت آثار آسیب می‌زند و منجر به ضعف‌هایی در بخش‌های هنری اثر می‌شود. تولید یک اثر سینمایی یا تلویزیونی از دو منظر شهودی و مهندسی قابل بررسی است. در بخش شهودی مسائل فردی و خلاقانه مطرح است که می‌تواند در لحظه به نتیجه برسد اما در بحث مهندسی که تبدیل شدن خیال به تصویر است هرچقدر فرصت و قدرت تجهیزاتی بیشتر باشد رسیدن به کیفیت مطلوب آسانتر می‌شود.

این کارگردان خاطرنشان کرد: اخیراً سریالی در آمریکا با عنوان «چرنوبیل» ساخته شده که در رأس همه آثار تلویزیونی جهان قرار گرفته و وقتی این سریال را می‌بینیم به وضوح متوجه کار نویسنده، تحقیقات و هزینه‌هایی که برای آن شده می‌شویم و قطعاً در شرایطی که چنین تلاشی برای ساخت یک سریال صورت می‌گیرد رسیدن به نتیجه مطلوب راحت‌تر می‌شود.

توانا در ادامه گفت: یکی از خوش‌شانسی‌های من این بود که تهیه‌کننده‌ای توانا و فهیم در این پروژه حضور داشت که مدیریت بسیار خوبی بر ساخت صورت گرفت. منوچهر شاهسواری از تهیه‌کننده‌های خوب سینما و تلویزیون است و جواد حاتمی نیز آن زمان مدیر گروه شبکه دو بود که در فراهم شدن شرایط مناسب تولید به ما کمک کرد.

وی در پایان اظهار داشت: «سلام آقای مدیر» در یک فضای متفاوت روایت می‌شود و ما قصه مقطعی از زندگی امیرعلی صدرا را در مدرسه‌ای که درس خوانده و بعد مدیرش شده به تصویر کشیده‌ایم. امیدوارم مردم از این سریال که فکر می‌کنم اثر مخاطب‌پسند است استقبال کنند.