– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، مرحله نیمه نهایی جام حذفی تنیس باشگاه‌ها و‌ دسته‌های آزاد کشور در زمین‌های مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد. در نخستین دیدار این مرحله تیم‌های آکادمی تنیس احمدوند هرمزگان و پایا چوب تبریز برای صعود […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، مرحله نیمه نهایی جام حذفی تنیس باشگاه‌ها و‌ دسته‌های آزاد کشور در زمین‌های مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد.

در نخستین دیدار این مرحله تیم‌های آکادمی تنیس احمدوند هرمزگان و پایا چوب تبریز برای صعود به فینال این مسابقات به مصاف یکدیگر رفتند.

در نخستین دیدار بخش انفرادی ، مهتا خانلو از تیم آکادمی تنیس احمدوند هرمزگان با نتیجه ۲ بر صفر از سد  شهرزاد بانی سعید عبور کرد و در دومین مسابقه انفرادی، درسا چراغی با همین نتیجه غزاله ترکمن را برد تا این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود آکادمی تنیس احمدوند هرمزگان به پایان برسد .

در دومین مسابقه این مسابقات ، تیم‌های اپلیکشن خانه دان (الف) و  K2 ( الف) با هم مسابقه دادند و در بخش انفرادی اول، ماندگار فرزامی از تیم خانه دان (الف) مقابل پرنیا رکن آبادی به برتری رسید ، در دومین مسابقه بخش انفرادی فاطمه سادات زنجانی از تیم K2 ( الف) با نتیجه ۲ بر صفر  رومینا زنجانی را شکست داد تا تکلیف تیم دوم راه یافته به فینال مشخص شود .

در ادامه و با برگزاری مرحله دو نفره، تیم خانه دان (الف) با نتیجه ۲ بر صفر مقابل حریف خود به پیروزی رسید و موفق به حضور در دیدار پایانی شد.

این مسابقات فردا با انجام دیدار فینال مابین تیم های اپلیکشن خانه دان (الف) و آکادمی تنیس احمدوند هرمزگان به پایان می‌رسد.

در این دوره از رقابت‌ها بیش از ۲۰۰ شرکت کننده از استان‌های آذربایجان شرقی، البرز ، اصفهان ، تهران‌، خراسان رضوی، خراسان شمالی، فارس، کرمان ، مازندران ، هرمزگان ، همدان، یزد و جزیره کیش حضور داشتند .

سرداوری این دوره از مسابقات بر عهده مونا گل نبی است و مهدیه کریمی‌فرد نیز به عنوان مدیر حضور دارد .

۴ تیم راه یافته به پلی‌آف مشخص شدند

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)