فرشته طهماسبی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به فراخوان دهمین جشنواره سراسری کتابخوانی رضوی، گفت: فراخوان این جشنواره ملی از اسفندماه سال گذشته همزمان با سراسر کشور در این استان آغاز شد؛ تاکنون ۳۰ هزار نفر در این جشنواره فرهنگی که در فضای مجازی برگزار شده است، شرکت کرده اند. وی با بیان […]

فرشته طهماسبی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به فراخوان دهمین جشنواره سراسری کتابخوانی رضوی، گفت: فراخوان این جشنواره ملی از اسفندماه سال گذشته همزمان با سراسر کشور در این استان آغاز شد؛ تاکنون ۳۰ هزار نفر در این جشنواره فرهنگی که در فضای مجازی برگزار شده است، شرکت کرده اند.

وی با بیان اینکه با توجه به استقبال هم استانی‌ها بخش آنلاین جشنواره تا پایان تیرماه امسال تمدید شده بود، اظهار کرد:  استفاده بیشتر از ظرفیت فضای مجازی برای انجام فعالیتهای فرهنگی و کتابخوانی در این استان ضروری است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان افزود: با توجه به شرایط خاص مبارزه با بیماری کرونا و تعطیلی چند ماهه مراکز فرهنگی و علمی، تاکنون بیش از ۲۰ هزار نفر در گروه‌های سنی مختلف کودک، نوجوان و بزرگسال در قالب‌های داستان نویسی، روزنامه کتاب، مسابقات چهارگزینه‌ای، پویش کتابخوانی و فعالیت‌های گروهی در بخش مجازی و الکترونیک جشنواره شرکت کرده‌اند.

طهماسبی خواستار شرکت آحاد جامعه در رده‌های سنی متفاوت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شد و گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.samakpl.ir در مسابقات آنلاین این دوره شرکت کنند.

انتهای پیام