به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، مریم نشیبا – هنرمند پیشکسوت رادیو و راوی برنامه قدیمی «شب بخیر کوچولو» – به پویش مشاهنر پیوسته است؛ پویشی که بر همراهی هنرمندان با مردمی که روزهای سخت قرنطینه را تحمل می‌کنند، تاکید دارد. نشیبا در ویدئویی که در اختیار مشاهنر قرار داده است، می‌گوید: با وجود […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، مریم نشیبا – هنرمند پیشکسوت رادیو و راوی برنامه قدیمی «شب بخیر کوچولو» – به پویش مشاهنر پیوسته است؛ پویشی که بر همراهی هنرمندان با مردمی که روزهای سخت قرنطینه را تحمل می‌کنند، تاکید دارد.

نشیبا در ویدئویی که در اختیار مشاهنر قرار داده است، می‌گوید: با وجود اینکه این ویروس خیلی بلا بود و هست، ان‌شاءالله هرچه زودتر رخت ببندد و برود. این ویروس تلنگری برای من داشت، تلنگری مثبت و آن اینکه فرصت زندگی خیلی کم است. باید بزرگوارتر از آن بود که رنجید و نجیب‌تر از آن بود که رنجانید.

این گوینده در ادامه صحبت‌هایش بالاترین منش آدمی را محبت و عشق عنوان می‌کند و ادامه می‌دهد: این‌ها را از هم دور نکنیم. صبر را پیشه کنیم و امید داشته باشیم که هر چه زودتر به لطف مسوولان، به لطفِ پزشکان عزیز، به لطف پرستاران، به لطف همه کسانی که در این زمینه تلاش می‌کنند و به لطف همه مردم نازنین و دلسوزمان هر چه زودتر ریشه این بلا کنده شود و ما دوباره بتوانیم در کنار هم باشیم.

در ادامه می‌توانید ویدئوی صحبت‌های مریم نشیبا را مشاهده کنید:

مریم نَشیبا زاده‌ی ۱۳۲۵ در تهران و آموزگار و گوینده‌ی رادیو و تلویزیون است و اجرای برنامه‌ «شب‌به‌خیر کوچولو» را از سال ۱۳۶۹ شروع و هم چنین مجری برنامه گلبانگ، از رادیو ایران است.

این گوینده پیشکسوت درزمینهٔ کار تلویزیونی نیز، ضمن گویندگی در برنامه‌های مستند علمی و آموزشی و برنامه‌های تلویزیونی سینما دو و سینما چهار، اجرای مجموعه‌های صداهای ماندگار و روز نوروز را برعهده داشته‌است.

در فایل زیر هم بخش‌هایی از صدای این بانوی هنرمند در برنامه «شب بخیر کوچولو» را شنوا باشید:

انتهای پیام