به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا، عباس چمنیان در نشست خبری مجازی پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان افزود: ذوب آهن با کیفیت بازی می کند و تیم خوبی است به همین دلیل دیدار سختی برابر این تیم در پیش رو داریم. وی با بیان اینکه تیم حریف را بخوبی رصد کردیم، افزود: ذوب‌آهن روند رو […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا، عباس چمنیان در نشست خبری مجازی پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان افزود: ذوب آهن با کیفیت بازی می کند و تیم خوبی است به همین دلیل دیدار سختی برابر این تیم در پیش رو داریم.

وی با بیان اینکه تیم حریف را بخوبی رصد کردیم، افزود: ذوب‌آهن روند رو به جلویی دارد و ما شناخت خوبی از این تیم داریم.

چمنیان با بیان اینکه تیم ما جایگاه بالایی در فوتبال دارد، اظهار امیدواری کرد که تیمش روند مثبت خود را  ادامه دهد و در بازی دشوار فردا مقابل حریف اصفهانی پیروز میدان شود.

وی با بیان اینکه هر تیمی که شایسته برد است به این مهم دست خواهد یافت؛ افزود: امیدوارم در بازی فردا هواداران، بازی خوبی را شاهد باشند و از آن لذت ببرند.

مربی تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه برای بازی فردا از انگیزه بالایی برخورداریم، اظهار داشت: تیم ما تلاش کرد تا نقاط ضعف خود را برای بازی فردا برطرف کند.

وی افزود: امیدوارم در بازی فردا بتوانیم موفق ظاهر شویم و هواداران نیز شاهد یک بازی خوب باشند.

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا، دیدار تیم های ذوب آهن و تراکتور تبریز عصر فردا در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می شود.