به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا مصطفی صداقت چهارشنبه شب پیش از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری اظهار داشت: فولاد تیم یکدست و خوبی بوده و از کادر مدیریتی و فنی باتجربه و باکیفیتی برخوردار است و جایگاه این تیم در جدول، تاییدکننده این موضوع می باشد اما ما هم تیم بزرگ تراکتور هستیم […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا مصطفی صداقت چهارشنبه شب پیش از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری اظهار داشت: فولاد تیم یکدست و خوبی بوده و از کادر مدیریتی و فنی باتجربه و باکیفیتی برخوردار است و جایگاه این تیم در جدول، تاییدکننده این موضوع می باشد اما ما هم تیم بزرگ تراکتور هستیم و از هواداران پرشوری برخورداریم.

وی افزود: در بازی فردا می‌دانیم به دنبال چه چیزی هستیم و امیدواریم به دور از جنجال‌، هیاهو و بیانیه‌هایی که این روزها متاسفانه در فوتبال ما مرسوم شده، هر ۲ تیم در شان نام و جایگاهشان در جدول، فوتبال باکیفیت و جذابی را ارائه دهند.

مربی تراکتورسازی بیان کرد: در سال های گذشته، همیشه تراکتورسازی مظلوم واقع شده و نتوانسته به جایگاه حقیقی خود برسد؛ اما این باشگاه همیشه با نگاه مثبت با قضایا برخورد کرده و در راستای هرچه بهتر برگزار شدن لیگ نهایت همکاری را داشته است. 

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت زیاد بین تیم های بالا و پایین جدول، مطمئن هستم تمامی ارکان برگزاری بازی‌ها با احساس مسئولیت بیشتر و توجه ویژه به این موضوع که کوچکترین اهمال کاری ممکن است زحمات یک ساله‌ تیمی را از بین ببرد، بهترین عملکرد خودشان را ارائه می دهند.

صداقت ادامه داد: در بازی مقابل فولاد خوزستان اکبر ایمانی را به علت محرومیت در اختیار نداریم، اما با تمام توان می‌دانیم که دنبال چه هدفی هستیم و امیدوارم به خواسته خودمان برسیم.

تیم تراکتورسازی تبریز در حال حاضر با کسب ۵۰ امتیاز در مکان سوم جدول رده بندی قرار دارد و از شانس بالایی برای کسب سهیمه آسیا برخوردار است.