– اخبار ورزشی – بابک مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص بحران نتیجه‌گیری در ماشین‌سازی و اینکه آنها آخرین بردشان در این فصل را ۲۸ آذرماه ۹۸ برابر استقلال به دست آوردند گفت: دوست ندارم زیاد در مورد اینکه چرا نتایج خوبی نگرفتیم صحبت کنم جون تیمم را دوست دارم و […]

– اخبار ورزشی –

بابک مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص بحران نتیجه‌گیری در ماشین‌سازی و اینکه آنها آخرین بردشان در این فصل را ۲۸ آذرماه ۹۸ برابر استقلال به دست آوردند گفت: دوست ندارم زیاد در مورد اینکه چرا نتایج خوبی نگرفتیم صحبت کنم جون تیمم را دوست دارم و دلم نمی‌خواهد ماشین‌سازی وارد حاشیه شود.

وی ادامه داد: بعد از جدایی رسول خطیبی کمی افت کردیم، هر چند شیخ‌لاری هم خیلی زحمت کشید. دو بازیکن تاثیرگذار یعنی نریمان‌جهان و زنده‌روح را هم از دست دادیم و چند نتیجه بد هم باعث شد تا تیم از لحاظ روحی افت کند ولی من مطمئن هستم که این وضعیت تغییر خواهد کرد.

بازیکن ماشین‌سازی با اشاره به  حضور رضا مهاجری در این تیم عنوان کرد: من قبلا هم با آقا رضا کار کردم و اعتقادم این است که وضعیت تیم تغییر خواهد کرد. در بازی با نفت مسجدسلیمان هم عملکرد خوبی داشتیم و می‌توانستیم امتیاز بگیریم، هفت بازی دیگر باقی مانده و از بازی با پرسپولیس تلاش می‌کنیم روند خوبی را آغاز کنیم.

مرادی در پاسخ به این پرسش که «آیا ماشین‌سازی پتانسیل شکست دادن پرسپولیس را دارد؟» اظهار داشت: ما تیم پرقدرتی هستیم و اگر برخی اتفاقات رخ نمی‌داد ماشین‌سازی باید امسال سهمیه لیگ قهرمانان را می‌گرفت. پرسپولیس تیم خوبی است ولی می‌توانیم یقه آنها را در تبریز بگیریم. حتی برای مساوی هم بازی نمی‌کنیم و هدفمان شکست دادن پرسپولیس در تبریز است. امیدوارم با انجام یک بازی خوب، به هدفمان برسیم.

به گزارش خبرنما به نقل از تسنیم دیدار ماشین‌سازی و پرسپولیس جمعه ۲۰ تیر و از ساعت ۲۰:۱۵ در تبریز برگزار خواهد شد.

مهاجری: برگزار نکردن مسابقات در این شرایط خیلی بهتر است/ نمی‌دانم این کلاف پیچیده به کجا ختم می‌شود