شمارش معکوس برای افتتاح بزرگترین مکان فرهنگی در شهر مادوان؛ خرید و تجهیز ملزومات کتابخانه ای به ارزش بیش از ۴ میلیارد ریال با خرید و انتقال ملزومات کتابخانه ای به ارزش بیش از ۴ میلیارد ریال، شمارش معکوس برای افتتاح این کتابخانه در محروم ترین شهر حاشیه ای کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد. به […]

شمارش معکوس برای افتتاح بزرگترین مکان فرهنگی در شهر مادوان؛
خرید و تجهیز ملزومات کتابخانه ای به ارزش بیش از ۴ میلیارد ریال
با خرید و انتقال ملزومات کتابخانه ای به ارزش بیش از ۴ میلیارد ریال، شمارش معکوس برای افتتاح این کتابخانه در محروم ترین شهر حاشیه ای کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد.
به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های کهگیلویه و بویراحمد، یاسر رحیمیان، افتتاح ساختمان کتابخانه عمومی شهر مادوان را تیرماه سالجاری اعلام کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در حاشیه انتقال و نصب تجهیزات کتابخانه عمومی شهر مادوان گفت : ساختمان کتابخانه عمومی برکت حضرت ولی عصر(عج) با زیربنای ۱۲۰۸ متر مربع پس از وقفه ای چند ساله با پیگیری، تلاش و نامه نگاری های فراوان و البته به همت و کمک بنیاد برکت کشور تکمیل و آماده بهره برداری است.

وی تصریح کرد: این مجموعه بزرگ در دوطبقه، شامل سالنهای مطالعه و بخش های مختلف کتابخانه ای در شهر مادوان که باهدف افزایش سرانه مطالعه و ترویج کتاب و کتابخوانی و مقابله با معضلات حاشیه نشینی شهر، با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد بزودی افتتاح خواهد شد.

یاسر رحیمیان ضمن تقدیر از استانداری استان اظهار داشت: سال گذشته ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال تجهیزات از محل اعتبار طرح های حاشیه نشینی استانداری خریداری شد و امسال هم مبلغ ۷۳۰ میلیون ریال اعتبار از همین محل برای مابقی تجهیزات هزینه شد.
این مدیر کل همچنین با تقدیر ویژه از سردار خرمدل، معاونین ایشان و رئیس بسیج سازندگی در سپاه استان گفت: بی شک همکاری بی شائبه سپاه و بسیج سازندگی برای رفع مشکلات و معضلات حاشیه نشینی شهر مادوان بر تسریع در تکمیل ساختمان این کتابخانه عمومی قابل تقدیر است.

رحیمیان در پایان افزود: شهر مادوان از شهرهای حاشیه ای شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با جمعیت بالغ بر۲۰ هزار نفر جمعیت همیشه با مشکلات و معضلات حاشیه نشینی مواجه بود که ساخت کتابخانه عمومی یکی از مطالبات مردم این شهر بود که به حمدالله پروژه ساختمان این کتابخانه تکمیل و انشالله با مجوز نهاد کتابخانه های عمومی کشور بزودی افتتاح می شود و امیدواریم بتوانیم از این مکان علاوه بر خدمات کتابخانه ای به عنوان یک مکان فرهنگی و اجتماعی و برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی با هدف رفع ناهنجاری های ناشی از حاشیه نشینی این شهر و مردم خوب مادوان استفاده کنیم.