مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد ؛گازسوز کردن خودروهای عمومی و اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع و نفت سفید در این استان خبر داد. “لطف الله مسعودی” عصر روز چهارشنبه هشتم مرداد ماه در نشست با خبرنگاران بیان کرد: مالکان خودروهای عمومی می توانند برا گاز سوز کردن […]

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد ؛گازسوز کردن خودروهای عمومی و اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع و نفت سفید در این استان خبر داد.

“لطف الله مسعودی” عصر روز چهارشنبه هشتم مرداد ماه در نشست با خبرنگاران بیان کرد: مالکان خودروهای عمومی می توانند برا گاز سوز کردن خودروهای  خودبا مراجعه به سایت newtejaratasan.niopdc.ir ثبت نام کرده.

وی اظهارکرد: کار گاز سوزکردن خودروهای عمومی استان در یاسوج، شرف آباد، جنب ایران خودرو انجام می شود و اولویت با خودروهای عمومی است که زودتر ثبت نام می کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۸ جایگاه سی ان جی در سطح استان وجود دارد

مدیر عامل شرکت پخش فراورده نفتی تصریح کرد: ۶ جایگاه جدید سی ان جی در استان در حال احداث داریم که جایگاه باشت در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد، جایگاه پاتاوه نیمه دوم امسال و چهار جایگاه دیگر با پیشرفت فیزیکی پایین در دست ساخت هستند.

وی افزود : ثبت نام الکترونیکی گاز مایع از ۲۰ مرداد ماه آعاز می شود، و هم اکنون بیش از ۱۰۰ عامل توزیع گاز مایع شناسایی شده برای روستائیان و عشایر از سوی سازمان صمت در استان فعالیت دارند.

مسعودی عنوان کرد: ۳ تاسیسات فروش گاز مایع در پاتاوه شهرستان دنا، “سرآبتاوه” شهرستان بویراحمد و شهر چرام داریم، شهرستان بهبهان استان خوزستان، شهرستان‌های گچساران و بهمئی و نورآباد ممسنی استان فارس شهرستان باشت را نیز پوشش می دهند.

مسعودی تاکید کرد: دریافت سهمیه واقعی توسط جامعه هدف، افزایش سهمیه ماهانه با قیمت واقعی به دست مردم از مزایای این طرح است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید در استان خبر داد و گفت: از مزایای این طرح دریافت سهمیه واقعی و مشخص بودن قیمت برای جامعه هدف است که متقاضیان می توانند به سامانه دریافت فرآورده‌های نفتی مراجعه و ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: از مردم استان بخصوص مناطق سخت گذر انتظار داریم که از یکم شهریورماه نسبت به خرید سوخت زمستانه خود اقدام کنند تا در فصل سرما با تاخیر مواجه نشوند.