به گزارش روابط عمومی شهرداری یاسوج ؛ حاج اقا جمالسیرت مدیر روابط عمومی شهرداری در پیامی، فرا رسیدن سالروز شهادت علامه شهید مرتضی مطهری(ره) و آغاز هفته بزرگداشت مقام معلم را به فرهنگیان شهرستان تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد: براستی معلّم به عنوان زیباترین اسطوره و پاکترین تندیس تزکیه در راه […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری یاسوج ؛ حاج اقا جمالسیرت مدیر روابط عمومی شهرداری در پیامی، فرا رسیدن سالروز شهادت علامه شهید مرتضی مطهری(ره) و آغاز هفته بزرگداشت مقام معلم را به فرهنگیان شهرستان تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:
براستی معلّم به عنوان زیباترین اسطوره و پاکترین تندیس تزکیه در راه انبیای الهی قدم نهاده و میراثی گرانبها از جنس «پیامبران» و قافله سالاری از نسل «خردورزان »بر جای گذاشته است و هفته نکوداشت مقام و منزلت معلّم فرصت مغتنم و ارزشمندی برای پاسداشت این زیبایی و پاکی است .
دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت متفکر و فیلسوف عالی مقام و استاد فرزانه « شهید مرتضی مطهری » و آغازین روز هفته بزرگداشت مقام معلم ، یادآور تلاش و مجاهدت مردان و زنان فرهیخته و فرهنگ سازی است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین ، در حریم معطر و نهاد مقدس مدرسه ،زیباترین جلوه های تعلیم و تربیت را به نمایش گذاشته و فرزندان این مرز و بوم را به گوهر دین و اخلاق و دانایی زینت بخشیدند.

اینجانب به نوبه خود ضمن ارج نهادن به مقام شامخ استاد شهید مرتضی مطهری، فرارسیدن هفته معلم راخدمت همه معلمان و اساتید فرهیخته و فرهنگ آفرین استان تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون این عزیزان را ازخداوندمتعال خواستارم.

حاج اقا جمالسیرت
مدیر روابط شهرداری یاسوج